אגודת הסטודנטים של שנקר

אגודת הסטודנטים של שנקר היא עמותה רשומה (מלכ"ר) והגוף הרשמי המייצג את כלל הסטודנטים במכללה. האגודה מורכבת ממועצת הסטודנטים (נציגי המחלקות הנבחרים), הוועד המנהל והנהלת האגודה, שתפקידה ליישם את החלטות המועצה ואת חזון היו"ר.

האגודה שמה לה למטרה לייצג נאמנה את כלל הסטודנטים, להוות גוף מעורב ופעיל ולשמור על האינטרסים הסטודנטיאלים, תוך מתן מענה בתחומי רווחה, מעורבות חברתית ועזר אקדמי. לתפיסה זאת, מהווים הסטודנטים את הכוח המניע ,המחולל שינוי במרקם החיים החברתי, התרבותי והאקדמי.

בעלי תפקידים באגודת הסטודנטים לשנה"ל תשע"ז:

  • יו"ר אגודת הסטודנטים: אחראי על הגדרת חזון האגודה והתווית מדיניות פעילות האגודה, ייצוגה מול הנהלת שנקר ומול גורמים בהתאחדות הסטודנטים הארצית. כמו כן, באחריותו ייצוג סטודנטים בוועדות השונות ושמירה על האינטרסים הסטודנטיאליים השונים.
  • סגן יו"ר האגודה: מוגדר כממלא מקומו של היו"ר בהיעדרו והוא אחראי על עריכת והכנת הצעות תקציב האגודה ותוכנית העבודה השנתית. בנוסף, מופקד על פיקוח וביצוע תוכנית העבודה השנתית, ניהול חוזים ומכרזים של האגודה ופיקוח על תכנון וניהול נאות של כח האדם והעובדים בשכר באגודה, כמו גם רישום וקביעת נוהלי עבודה.
  • מנכ"ל האגודה: מופקד על הניהול התקין של האגודה, בהיותה עמותה רשומה ברשם העמותות. הוא מופקד על עריכת פרוטוקולים ודו"חות ניהול תקין של רשם העמותות (בהם: דו"חות כספיים מילוליים, דו"ח חמשת מקבלי השכר הגבוה וכו') ופועל יחד עם הוועד המנהל וועדת הביקורת כדי להבטיח את העמידה בנהלים. כמו כן, אחראי לפקח על ניהול סדיר ותקין של ישיבות המועצה וההנהלה של העמותה, תיאום הישיבות וקביעת סדר היום.
  • מזכירות האגודה: אחראית על מתן מידע לסטודנטים והפנייתם לגורמים הרלוונטים. שעות הפעילות: ימים א'-ה', בין השעות 16:00-08:00.
  • ראש מדור אקדמיה: המדור האקדמי עוסק בסיוע לסטודנטים בתחום הלימודי אקדמי ובהגברת המודעות החברתית. השירותים שמציע המדור בתחום האקדמי כוללים קיום יריד תעסוקה, הפעלת בנק מבחנים, מחברות קורס, פורומים אקדמיים, תמיכה במילואימניקים, מערך שיעורי עזר ועוד. במקביל פועל המדור לייצוג האינטרסים הסטודנטיאליים אל מול רשויות המכללה.
  • ראש מדור רווחה: המדור עוסק בארגון פעילות חברתית ועיקר עבודתו מבוססת על מתן מלגות/נ"ז הניתנות בגין פעילות חברתית ובשיתוף הסטודנטים בפעילויות חברתיות שונות כדוגמת, חלוקת משלוחי מנות, ימי כיף לעמותות בסדנאות שנקר, התרמות דם, איסוף בגדים לנזקקים, פרויקט חניכת סטודנטים ועוד. 
  • ראש מדור תרבות: המדור עוסק בתרבות ובהווי בקמפוס. במסגרת זאת: ארגון ימי הפנינג ומסיבות ובנוסף אחראי על להקת שנקר ובר האגודה. בתחום השיווק אחראי ליצור מערך הטבות והנחות לסטודנטים וכן יצירת קשר עם מפרסמים ונותני חסות.
  • ראש מדור הסברה: המדור עוסק בפרסום פעילות האגודה לסטודנטים בכלל תחומי העשייה: אירועים, הטבות, אקדמיה, רווחת הסטודנט, מעורבות חברתית וספורט. כמו כן המדור אחראי על אתר האגודה, דף הפייסבוק שלה ובנוסף על הפצת ניוזלטר מידי שבועיים לכלל הסטודנטים בשנקר. תחום נוסף בו המדור עוסק הוא דוברות והסברה לאמצעי התקשורת.
בעלי תפקידים באגודת הסטודנטים לשנה"ל תשע"ז
מזכירות האגודה מירה מלקוב // 03-6110018
יו"ר האגודה דניאל אלטמן
סגנית יו"ר האגודה מור זוהר
אדמינסטרציה
מזכ"ל  
אדמניסטרציה וכספים מאיר מדר // 03-6110126
רמ"ד תפעול  
ניהול ידע (אינטרנט) דור שואף
ניהול
מנכ"ל לב-טוב אלינור
רמ"ד תרבות אלבז שיר
אירועי חוץ ארז מור
רמ"ד שיווק ויוניק טל אלון
יוניק רז עומר

רמ"ד מעורבות חברתית

אושרי ניזרי
רכז מגזר ערבי אנס מנסור
רכז מעורבות חברתית מחרב רימה
רכז תגלית  
רמ"ד רווחה פוסנר אלעד
פינות קפה גיא לנמן

רכז לוגיסטיקה ,לוקרים

אבי ברוך
רמ"ד ספורט עמרי מיוסט
אקדמיה
רח"ט אקדמיה יער שלום
רמ"ד קורסים ורכז עזר דן בלומברג
רכז אקדמי עיצוב ניצן רכלס
רכזת אקדמי הנדסה ליהיא צוקר
רכזת אקדמית הנדסה עדי פלט
הנדסאים
רכזת הנדסאים תשע"ז הילה חורש
רכז הנדסאים תשע"ז שיר פז סדי
רכז הנדסאים תשע"ו צחי עמיר
הסברה
הסברה סביון אחרק
אפטריסט ועורך וידאו מליאנקר מאור
אפטריסטית ועורכת וידאו סיגי גבריאל
אינטרנט  
גרפי סיון סגל
גרפי אבי פישר
גרפי בר גל-עד
צלמי אגודה מרינה ברדיצ'בסקה וגנית יהוד

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>