קבלה ורישום

תנאי קבלה לפקולטה לעיצוב ע"ש עזריאלי

עיצוב: אסיל עאצי. צילום: רוני כנעני.

הפקולטה לעיצוב של שנקר מהווה מרכז לימודי ייחודי העוסק בקידום העיצוב והאמנות: זירה אקדמית מעודכנת במגמות העכשוויות, המאופיינת בשילוב ובשיתוף פעולה עם גורמי חוץ בתחומי התעשייה, הסביבה והתרבות בישראל, כמו גם עם מחלקות ההנדסה בפקולטה האחות.

מתוך התפיסה שמעצב טוב אינו יכול להסתגר בגבולות דיסציפלינה אחת, נבנה בשנקר מרקם פעילות חוצה-תחומים המאפשר שיח, דיון ועשייה מגוונים, המאפשרים להרחיב את פוטנציאל הלמידה של הסטודנטים מעבר להוראה המחלקתית.

תפקידה האקדמי של הפקולטה מתאפיין במימוש פוטנציאל קידום הידע והפעילות המעשית בתחומי מחקר העיצוב, לפיכך מזמנים הלימודים במחלקות העיצוב שיתופי פעולה מרתקים ופורים, פרויקטים בינלאומיים, מיזמים עם מפעלי תעשייה ויוזמות חברתיות/מוסדיות/סביבתיות – כולם תורמים לקידום הידע, התיאוריה והפעילות המעשית בתחומים המקצועיים השונים.

לצד 7 מחלקות העיצוב בהן ניתן ללמוד תואר ראשון (B.Sc), מציעה הפקולטה תכניות ייחודיות לתואר שני בעיצוב (M.Des) הכוללת מסלול לימודים עם ובלי תזה בעיצוב רב תחומי, ותואר שני בעיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים – היחידה מסוגה בישראל.

המועמדים לתואר ראשון במחלקות העיצוב חייבים בזכאות לתעודת בגרות ובחינות מיון. לפרטים מלאים על תנאי הקבלה הקליקו על המחלקה הרלוונטית:

מחלקההרשמה לשנה"ל תשפ"הבחינות
עיצוב אופנהההרשמה סגורה!שלב א' – רישום, צבע ואופנה: 04.04.24
שלב ב' – ראיונות קבלה: 19-21.05.24 / 23.05.24
עיצוב טקסטילההרשמה פתוחה!
עיצוב פנים, מבנה וסביבהההרשמה פתוחה!
עיצוב תכשיטיםההרשמה פתוחה!
עיצוב תעשייתיההרשמה פתוחה!שלב ראשון (מקוון): 28.03.24
שלב שני (יום פעילות בקמפוס): 05.04.24
תואר שני בעיצובההרשמה פתוחה!
תואר שני – עיצוב ופיתוח משחקים דיגיטלייםההרשמה פתוחה!
תקשורת חזותיתההרשמה סגורה!

שימו לב: מועדי המיון עלולים להשתנות!
לפרטים נוספים צרו קשר עם מרכז המידע והרישום ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כ באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

בראש העמוד: עיצוב: אסיל עאצי. צילום: רוני כנעני.

בודק...