קבלה ורישום

תנאי קבלה לפקולטה להנדסה ע"ש פרניק

המהנדס של המאה ה-21 הוא איש מקצוע "חוצה גבולות", מומחה טכני-הנדסי בעל יצירתיות, חדשנות ויכולת להיענות לאתגרים חדשים. הפקולטה להנדסה בשנקר שמה דגש על הבנה טכנית והנדסית מעמיקה יחד עם יצירתיות, עיצוב, שיווק ויישום למוצרים כלכליים, כמו גם פיתוח רקע עסקי וחברתי. תחת הפקולטה פועלות 6 מחלקות המעניקות תואר ראשון במדעים (B.Sc), שתיים מהן הוסמכו להעניק גם תואר שני (M.Sc).

תוכניות הלימוד במחלקות מלוות בוועדות מייעצות בהן שותפים גורמים בכירים בתעשייה, מה שמבטיח עדכניות לנעשה בתחום בארץ ובעולם ואף מאפשר לסטודנטים לבצע פרויקטים משותפים ותקופות התמחות בחברות מובילות במשק

במסגרת הפקולטה להנדסה, מקיימת המחלקה להנדסת חומרים פולימרים שיתופי הפעולה שנחתמו עם אוניברסיטת UMass Lowell במסצ'וסט ואוניברסיטת Akron באוהיו, במסגרתם ניתן ללמוד לתארי מוסמך ודוקטורט בליווי, הנחיה ומימון משותפים של שני המוסדות.

המועמדים לתואר ראשון בכל מחלקות ההנדסה חייבים בתעודת בגרות מלאה. לפרטים מלאים על תנאי הקבלה הקליקו על שם המחלקה הרלוונטית:

בית הספר להנדסת תעשייה וניהולבית הספר להנדסת תעשייה וניהול – תואר שני
הנדסת חומרים פולימרים
הנדסת חומרים פולימרים – תואר שני
הנדסת חשמל ואלקטרוניקההנדסה כימיתהנדסת תוכנה

לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (שלוחה 1/2), או מלאו את פרטיכם בטופס שלהלן ונציג לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

חשוב לדעת:

  • כל ההודעות בעניין מועמדות ללימודים, כולל זימונים לבחינות והודעות על קבלה/אי קבלה, נשלחות בדואר אלקטרוני – אנא הקפידו על תקינות הפרטים בעת ההרשמה.
  • יש לעקוב אחר פרסומי תאריכי ההרשמה, תהליכי המיון וקבלת התשובות – אלו יכולים להשתנות מעת לעת.
  • לאחר מועד הריאיון תישלח באמצעות הדוא"ל הודעה על קבלה (והמשך תהליך רישום) או אי-קבלה.
  • החלטת ועדת הקבלה הינה סופית ואינה ניתנת לערעור.
  • מועמד שהתקבל משריין את מקומו רק לאחר הסדרת תשלום מקדמת שכר הלימוד.
  • מועמד שהתקבל ולא מממש את זכותו בשנה"ל הנוכחית, קבלתו אינה נשמרת לשנה הבאה.
  • מידע נוסף ניתן למצוא בתקנון שכר לימוד.
  • הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.
בודק...