הספרייה // מרכז הלמידה הרב-תחומי של שנקר

שימו לב: הספרייה תצא לחופשת פסח מרוכזת בין ה-17-07 באפריל (כולל). חג שמח וחופשה נעימה!

מרכז הלמידה הרב-תחומי של שנקר מציע מגוון רחב של חומרים ייחודיים בתחומי העיצוב, האופנה, האמנות וההנדסה ומספקת שירות לסטודנטים, חוקרים ומרצים של המכללה, כמו גם לאנשי תעשייה (באמצעות מנוי).
האוסף המצוי במקום כולל ספרי לימוד ועיון, ספרי יעוץ, כתבי עת, תדפיסים, עבודות גמר, תקליטורים, סרטים, שקופיות ומאגרי מידע ומתעדכן לאורך כל השנה.

איתור חומרים בספריה ומחוצה לה מתבצע באמצעות מערכת ממוחשבת הכוללת את קטלוג הספריה, מאגרי המידע והאינטרנט. צוות מיומן של ספרנים ומידענים עומד לרשות המבקרים במקום לייעוץ, הנחיה וסיוע באיתור מידע.

לאחרונה העבירה הספריה את שרתיה ל"מיחשוב ענן" חכם, ובכך היתה למוסד האקדמי הראשון בישראל שעבר לטכנולוגיה המתקדמת. במקביל למהלך זה, הושק במערכת הממוחשבת כלי חיפוש חדשני, המבצע סריקה כללית ופשוטה בו-זמנית בכל אוספי הספריה: החל מהקטלוג המקוון, דרך מאגר הספרים האלקטרוניים וכלה באלפי כתבי-עת ומאגרי מידע. בנוסף, הוחלפו ושודרכו מכונות הצילום והמדפסות העומדות לרשות הסטודנטים, תוך שימוש בטכנולוגוית ענן (הסבר על השימוש בהן ניתן למצוא כאן)

שעות פעילות מרכז הלמידה הרב-תחומי והספרייה במהלך שנה"ל תשע"ז:

  • שירותי הספרייה: בימים א'-ה', בין השעות 19:00-09:00. 
  • מרכז הלמידה הרב-תחומי: ימים א'-ה', בין השעות 22:00-07:00, בימי שישי - 14:00-07:00

שימו לב: אין להכניס אוכל ושתיה (למעט מים) למתחם הספרייה וחובה לשמור על השקט. אנא עיינו בכללי ההתנהגות המלאים, שנועדו לשמירה על הסדר ולשהות נעימה ופורה:

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>