סטודנטיות וסטודנטים

סדנת הדפס (טקסטיל)

סדנת ההדפס של המחלקה לעיצוב טקסטיל מאפשרת היכרות והתנסות עם טכניקות הדפסה מסורתיות ועכשווית ותהליכי עבודה על טקסטילים באמצעות רשתות הדפסה שטוחות. כל שלבי העבודה במקום ידניים, והם מספקים הבנה של עולם הדפוס הטקסטיל המורכב – הן מההיבט האמנותי/עיצובה של הדפסת פריטים One Of a Kind, הן מהפן של ייצור המוני של הדפסת בד-רץ.

העבודה בסדנה מתחילה משלב פיתוח הרעיון העיצובי, דרך גיבוש דימוי (Image) או דוגמה (Pattern), בחירת הגוונים, הכנת העיצוב להדפסה בודדת או מחזורית, המשך בהפרדת צבעים ידנית, דיגיטלית, או משולבת, עירבוב הצבעים, בחירת הבד, ניסיונות הדפסה ותהליכי עבודה, ומסתיימת בתוצר סופי.

הלימודים בסדנה הם חלק מהחובות האקדמיות הסטודנטים במחלקה לעיצוב טקסטיל, שבהתאם לצורך מקבלים בה תמיכה בפרויקטי הגמר שלהם. בתוך כך, מוצעים בה קורסי בחירה לסטודנטים ממחלקות אחרות וסיוע לעבודות של סטודנטים מתואר שני לעיצוב.

צוות הסדנה מספק לסטודנטים מהפקולטה לעיצוב ייעוץ בנושא דפוס טקסטילי והכוונה לפתרונות בדפוס דיגיטלי על טקסטילים מחוץ למכללה, כמו גם אפשרות לביצוע הדפסים על בדים בעזרת סטודנט מלווה מהמחלקה לעיצוב טקסטיל שעבר קורס הדפסה.

סדנת ההדפס נמצאת בקומת המחלקה לעיצוב טקסטיל (ביציאה מבניין פרניק לכיוון בניין מיטשל), מתחת לגלריה 3.

שעות הפעילות: ימים ראשון-חמישי בין 22:00-09:00, ימי שישי – 14:00-08:00. במהלך ימי השבוע נמצא צוות הסדנה המקצועי עד השעה 17:00, לאחר מכן עומדים מסייעים סטודנטים אסיסטנטיים. בימי שישי נמצאים רק סטודנטים-אסיסטנטיים. 

לפרטים נוספים ולתיאומים ניתן לפנות באמצעות הדוא"ל:

בודק...