סדנאות פיתוח והעשרה

במסגרת פעילות הִלה, אנו מציעים לסטודנטים מגוון סדנאות שמטרתן להקנות מיומנויות וכלים הנדרשים להתנהלות יעילה ומיטבית בלימודים, כמו גם במטלות החיים היומיומיות. ההשתתפות בסדנאות אלו מהווה הזדמנות להתפתחות והעשרה אישית ומומלצות בחום!

פרטים על פתיחת הסדנאות ומועדיהן יתפרסמו בהודעות שיישלחו באמצעות הדוא"ל.

שימו לב: פתיחת הסדנאות מותנית במספר הנרשמים ומומלץ להקדים ולהירשם (סטודנטים שאינם שייכים למרכז יוכלו להשתתף בסדנאות על בסיס מקום פנוי). 

איזה סדנאות אנחנו מציעים?

שם הסדנה מטרת הסדנה הערות

ניהול זמן בשגרת לימודים

הזמן בורח לך בין הידיים? איך מארגנים את הזמן בצורה היעילה ביותר במהלך הסמסטר? מפגש חד-פעמי בו נדבר ונתנסה בארגון ותכנון זמן, מטרות קצרות מועד, בניית לוח זמנים בשגרה ועוד. 

 

התמודדות עם דחיינות

דוחה הכל לרגע האחרון? מפגש חד-פעמי בו נעסוק בנטייה לדחיינות ובדרכי ההתמודדות עמה. נדון בהוצאה לפועל של תכנון הזמן והתנעת תהליך העבודה והתמודדות עם הסחות בלתי רצויות.

 

התארגנות לתקופת הבחינות איך מארגנים את הזמן בתקופת בחינות והגשות? במה זה שונה מארגון הזמן במהלך הסמסטר? מפגש חד-פעמי בו נדון ונתנסה בהגדרת יעדים, תכנון זמן לטווח ארוך והתמודדות עם קשיים האופייניים לתקופה זו.  
סדנה ללמידה יעילה בהרצאות הולך/ת לאיבוד בהרצאות? מתקשה להחליט אם לסכם או להקשיב? מפגש חד-פעמי להקניית מגוון כלים ללמידה יעילה בהרצאות ובמהלך הסמסטר.   
סדנת טכנולוגיות מסייעות

מפגש חד-פעמי לחשיפה והיכרות עם מגוון תוכנות ואפליקציות שנועדו לסייע בהתמודדות עם קשיים שונים בתחומי הלמידה כגון קריאה באנגלית ובעברית, ניהול וארגון מידע וניהול הזמן.

 

סדנת אסטרטגיות למידה בקורסים עיוניים- לקראת בחינה בתולדות האמנות לסטודנטים מהפקולטה לעיצוב

איך לומדים לתולדות האמנות? מה עושים עם כל החומר הזה? סדנה של 3 מפגשים להקניה והתנסות במגוון אסטרטגיות למידה במקצועות עיוניים, כגון שיטות לסיכום ולשיפור הזיכרון, למידה משמעותית בהרצאה ובבית, התמודדות עם סוגים שונים של שאלות בבחינה ועוד. 

לסטודנטים מהפקולטה לעיצוב

סדנת מעבר מלימודים לעבודה

סדנה של 8 מפגשים בהן נדון בסוגיות הייחודיות לסטודנטים עם לקויות למידה ומוגבלות לפני כניסתם לעולם התעסוקתי. בסדנה נדון בתהליך חיפוש עבודה בעלת מאפיינים מתאימים, מיון, ראיון, הסתגלות וסנגור עצמי.

לסטודנטים משנים ג'-ד'

התמודדות עם חרדת בחינות

לחוץ/ה מאוד במבחנים או בתקופת הבחינות? חווה בלק-אאוטים? בסדנה נדון בזיהוי המאפיינים של חרדת בחינות ונכיר כלים לרגיעה והתמודדות עם החרדה.  

 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>