אגודת הסטודנטים של שנקר

אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של שנקר היא עמותה רשומה (מלכ"ר) והגוף הרשמי המייצג את כלל הסטודנטיות והסטודנטים במכללה. האגודה מורכבת ממועצת הסטודנטים (נציגי המחלקות הנבחרים), הוועד המנהל והנהלת האגודה, שתפקידה ליישם את החלטות המועצה ואת חזון היו"ר.

האגודה שמה לה למטרה לייצג נאמנה את כלל הסטודנטים, להוות גוף מעורב, פעיל ולשמור על האינטרסים הסטודנטיאלים, תוך מתן מענה בתחומי רווחה, מעורבות חברתית ועזר אקדמי. לתפיסה זאת, מהווים הסטודנטים את הכוח המניע, המחולל שינוי במרקם החיים החברתי, התרבותי והאקדמי.

בעלי תפקידים באגודת הסטודנטים לשנה"ל תשפ"א

 • יו"ר האגודה: אחראי על הגדרת חזון האגודה והתווית מדיניות פעילות האגודה, ייצוגה מול הנהלת שנקר ומול גורמים בהתאחדות הסטודנטים הארצית. כמו כן, באחריותו ייצוג סטודנטים בוועדות השונות ושמירה על האינטרסים הסטודנטיאליים השונים.
 • סגן יו"ר האגודה: מוגדר כממלא מקומו של היו"ר בהיעדרו והוא אחראי על עריכת והכנת הצעות תקציב האגודה ותוכנית העבודה השנתית. בנוסף, מופקד על פיקוח וביצוע תוכנית העבודה השנתית, ניהול חוזים ומכרזים של האגודה ופיקוח על תכנון וניהול נאות של כח האדם והעובדים בשכר באגודה, כמו גם רישום וקביעת נוהלי עבודה.
 • מזכירות האגודה: אחראית על מתן מידע לסטודנטים והפנייתם לגורמים הרלוונטים. שעות הפעילות: ימים א'-ה', בין השעות 16:00-08:00. יום א' 08-17:00, ב'-ד' 08-16:00, ה' 08-15:00
 • מזכ"ל האגודה: מופקד על הניהול התקין של האגודה, בהיותה עמותה רשומה ברשם העמותות. הוא מופקד על עריכת פרוטוקולים ודו"חות ניהול תקין של רשם העמותות (בהם: דו"חות כספיים מילוליים, דו"ח חמשת מקבלי השכר הגבוה וכו') ופועל יחד עם הוועד המנהל וועדת הביקורת כדי להבטיח את העמידה בנהלים. כמו כן, אחראי לפקח על ניהול סדיר ותקין של ישיבות המועצה וההנהלה של העמותה, תיאום הישיבות וקביעת סדר היום.
 • ראש מחלקת אקדמיה: מחלקת אקדמיה אמונה על מתן מענה לפניות לגבי זכויות אקדמיות, ומציעה מעטפת תקנונית המעגנת את זכויות הסטודנט בהתאם לחוק זכויות הסטודנט ותקנון שנקר. המחלקה מספקת סיוע אקדמי לסטודנטיות והסטודנטים כגון מערך מחברות קורס, הרצת קורסי עזר, מרתונים, והשכרת כלי עזר ללימודים. כל זאת, לצד פתיחת קורסי העשרה (Skills) המקנים לסטודנטים כלים יישומיים וייחודיים.
 • ראש מחלקת הסברה: המחלקה עוסקת בפרסום פעילות האגודה לסטודנטים בכלל תחומי העשייה: אירועים, הטבות, אקדמיה, רווחת הסטודנט, מעורבות חברתית וספורט. כמו כן המדור אחראי על אתר האגודה, דף הפייסבוק שלה, עמוד אינסטגרם ובנוסף על הפצת ניוזלטר לכלל הסטודנטים בשנקר. תחום נוסף בו המחלקה עוסקת הוא דוברות והסברה לאמצעי התקשורת.
 • מנכ”ל האגודה: מופקד על ניהולה של כלל המדורים הלא אקדמיים באגודה - מעורבות חברתית, תרבות, רווחה ושיווק. מופקד על פיקוח וביצוע תוכנית העבודה השנתית של מדורים אלו.
 • ראש מדור מעורבות חברתית: המדור עוסק בארגון פעילות חברתית ועיקר עבודתו מבוססת על מתן מלגות/נ"ז הניתנות בגין פעילות חברתית ובשיתוף הסטודנטים בפעילויות חברתיות שונות כדוגמת, חלוקת משלוחי מנות, ימי כיף לעמותות בסדנאות שנקר, התרמות דם, איסוף בגדים לנזקקים, פרויקט חניכת סטודנטים ועוד.
 • ראש מדור רווחה: המדור עוסק ברווחת הסטודנטים בתוך שנקר ומחוץ לה. המדור אחראי על תחזוקת פינות הרווחה הכוללים עמדות קפה, מיקרוגלים, מקררים ופינות ישיבה נעימות. אחראים על תפעול מערך הלוקרים, הטבות לתחבורה ציבורית, מודעות לניהול כלכלי נכון ותמיכה במילואימניקים.
 • ראש מדור תרבות: המדור עוסק בתרבות ובהווי בקמפוס. במסגרת זאת: ארגון ימי הפנינג, מסיבות, בר האגודה, שנקר על הבר ועוד.
 • ראש מדור שיווק ופרסום: המדור אחראי ליצור מערך הטבות והנחות לסטודנטים וכן על  יצירת קשר עם מפרסמים ונותני חסות בשיתוף פעולה צמוד עם מחלקת התרבות.
 • ראש מדור ספורט: המדור עוסק בהכנסת הסטודנטים לאורח חיים בריא, המדור כולל חוגי ספורט שונים - יוגה, פילאטיס, קבוצת ריצה, זומבה ו TRX. כמו כן, מדור ספורט אחראי על נבחרות הספורט אשר מייצגות את שנקר בתחרויות אס”א, לשנקר יש שלוש נבחרות ספורט מובילות - נבחרת כדור סל גברים, נבחרת כדור רגל גברים ונבחרת כדור רגל נשים.
בעלי תפקידים באגודת הסטודנטים לשנה"ל תשפ"א
הנהלה
יו"ר האגודה מיכל סלומון
סגן יו"ר האגודה

מאי דבורה זלצמן

סגן יו"ר האגודה - קמפוס הנדסאים טל אסולין
מנהלת משרד מירה מלקוב // 03-6110018
מנהל כספים מאיר מדר // 03-6110126

רמ"ח הסברה

מאיה אברמובסקי​

רמ"ח אקדמיה

רעות משה

מנכ"ל

רותם מיכאילוביץ

אקדמיה
רכזת אקדמיה עיצוב ניצן רוטשילד
רכזת אקדמיה הנדסה נטלי רזון
רמ"ד קורסים שיראל טויטו
רכזת קורסי עזר נועה יוסף
הסברה

מעצב ומנהל דיגיטל

אלאור פז
מעצב אופק מירזאי
מעצבת עדן זליבנסקי
מעצבת דנה בוקובזה
מעצבת סטודיו שירה כהן גלעדי
צילום ספיר ארזי
מחלקות
רמ"ח רווחה גיל הלוי
רכז מילואים עאמר מוראן
רכז לוגיסטיקה דביר לוי
רמ"ח מעורבות חברתית נוראהן אבו ג'מעה
רמ"ח פיתוח עסקי בנג'מין סאמין
רמ"ח ספורט עומרי מיוסט
רכז נבחרות ספורט

teams@myaguda.co.il

רכזת חוגי ספורט קרן אליס ביבי
רכז תרבות דביר לוי
רמ"ח תרבות טל קמחי
הנדסאים
רכז אקדמיה הנדסאים גיא אבנון
רמ"ד רווחה ותרבות הנדסאים שקד מור

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים