איך מתקבלים למחלקה לעיצוב תעשייתי?

מדי שנה נרשמים מספר רב של מועמדים לקבלה במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר. תהליכי הקבלה והמיון מאפשרים לנו לאתר את המועמדים בעלי הסיכויים הגבוהים ביותר להצליח בלימודים ולסיימם בהצלחה.

 • ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב סגורה!

עיצוב תעשייתי הוא עולם שעוסק בבני אדם וכרוך ברצון להתבונן, להבין, להסיק ולהגיב לצרכים אנושיים ולתת ביטוי לכל אלו באמצעות מוצר. לפיכך, אנו מחפשים מועמדים בעלי כישרון ולהט בנוגע לעיצוב בכלל ועיצוב תעשייתי בפרט, סקרנים, חקרנים, שאפתנים, אובססיביים, מקוריים, שפשוט חייבים להביע את עצמם באמצעות חומר וצורה!

>> כנסו פנימה: הכירו את קומה 4 - עמוד הפייסבוק של המחלקה לעיצוב תעשייתי!

לתהליך המיון מספר שלבים:

 • שלב א' - הגשת תרגילי בית: המועמדים יתבקשו להגיש סדרת תרגילים בהתאם להוראות שיתקבלו במכתב הזימון לאחר ההרשמה. אנו מאמינים במחלקה בתעוזה, חוצפה, כנות, חיפוש ומחשבה רעננה, כך שמומלץ להימנע בכל מחיר מן הבנאלי. הפיקו את המיטב מעצמכם, היו כנים והשתדלו ליצור משהו אותנטי משלכם. תרגילי הבית מגוונים ומאפשרים פתח כניסה לכל אחד מכם, כך שכדאי לשים דגש על אסתטיקה ועל רהיטות הביצוע. מועד להגשת העבודות ומועד לאיסוף העבודות יימסרו במכתב הזימון לנרשמים. על בסיס בדיקתם יקבלו חלק מהמועמדים זימון ליום פעילות, וחלק יקבלו הודעה בדבר סיום תהליך הקבלה. תרגילי הבית יוגשו בתחילת חודש דצמבר.
 • שלב ב' - יום פעילות במחלקה: המועמדים שיעברו בהצלחה את השלב הראשון יוזמנו ליום פעילות שמטרתו לראותכם בפעולה ולספק לנו את האפשרות להתרשם מהם מקרוב לאורך יום עבודה. 

ערבי מועמדים (כל הערבים נערכים בשעה 18:00 בממשק ZOOM - לכניסה ל-ZOOM לחצו כאן):
1. 06/12/20
2. 03/01/21
3. 24/01/21
4. 22/02/21

ערב המראה: שימו לב: ערב ההמראה שבו אתם מוזמנים להציג בפנינו דגמים ,סקיצות, תמונות וסרטונים - נדחה. המועד הסופי הינו: יום ראשון, 14/02/21, 18:00 - 20:00. לכניסה ל-ZOOM לחצו כאן.

הגשת תרגילי בית: 03/03/21 עד השעה 16:00, יתקיימו באופן מקוון. פרטים לגבי העלאת החומרים ישלחו במייל.

יום פעילות: 11/03/21, במחלקה לעיצוב תעשייתי (או דרך ממשק ZOOM, בהתאם להנחיות).

לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (מענה אנושי 24 שעות ביממה) או השאירו פרטים בטופס המצ"ב ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

שימו לב:

 • כל ההודעות בעניין מועמדות ללימודים, כולל זימונים לבחינות והודעות על קבלה/אי קבלה, נשלחות בדואר אלקטרוני. אנא הקפידו על תקינות הפרטים בעת ההרשמה.
 • לאחר מועד הריאיון, נשלחת בדוא"ל הודעה על קבלה (והמשך תהליך רישום) או אי-קבלה.
 • החלטת ועדת הקבלה הינה סופית ואינה ניתנת לערעור.
 • מועמד שהתקבל משריין את מקומו רק לאחר הסדרת תשלום מקדמת שכר הלימוד.
 • מועמד שהתקבל ולא מממש את זכותו בשנה"ל הנוכחית, קבלתו אינה נשמרת לשנה הבאה.
 • מידע נוסף ניתן למצוא בתקנון שכר לימוד המפורסם באתר.
 • שימו לב: יתכנו שינויים במועדי הרישום והמיונים.
 • הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים