איך מתקבלים למחלקה לעיצוב תכשיטים?

בכל שנה נרשמים מועמדים רבים למחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר. באמצעות תהליך הקבלה והמיון אנחנו מנסים לזהות את המועמדים בעלי הסיכויים הטובים ביותר להצליח בלימודים ולסיימם בהצלחה. ככלל, המחלקה מחפשת מועמדים יצירתיים, מקוריים ורחבי אופקים.

  • ההרשמה לשנה"ל תשפ"ב פתוחה! // בחינות מיון: 02/08/21

בחינות מיון:

מהלך הבחינה:

ראיון אישי מול פאנל שבו תציגו את תרגיל הבית, תיק עבודות ותרגיל טכני שתבצעו ביום הבחינה.

תרגיל טכני: טרם הראיון האישי תתבקשו לבצע תרגיל קצר שמטרתו לבדוק את היכולות הטכניות, והאסתטיות של המועמדים כמו גם יצירתיות ותפיסת עומק.

ראיון אישי: במהלך הריאיון ננסה להכיר אתכם ואת עבודותיכם, את דרך המחשבה והביטוי שלכם, את ציפיותיכם מלימודי עיצוב תכשיטים בשנקר ואת מידת התאמתכם ללימודים במחלקה.

הצגת תיק עבודות: במהלך הראיון תתבקשו להציג תיק עבודות.. על תיק העבודות להיות אישי ולייצג בצורה הטובה ביותר את כישוריכם העיצוביים והאמנותיים. מתיק העבודות אנו למדים על הפוטנציאל של המועמדים, ובנוסף על יכולות טכניות.

ניתן להביא עבודה מכל סוג הנראית  לכם חשובה ומייצגת את כישוריכם ואת תחומי העניין שלכם, כגון: עבודות גרפיות, אובייקטים תלת-ממדיים ודו-ממדיים, פסלים, ציורים, רישומים, צילומים, או כל יצירה אחרת היכולה לעזור לשכנע אותנו על התאמתכם ללימודים במחלקה. משקל רב יינתן לעבודות שנעשו לאחרונה.

 אנחנו מחפשים פתיחות, אינטליגנציה ומעורבות תרבותית.

הצגת עבודת בית: במהלך הראיון האישי יש להציג את עבודת הבית בהתאם להוראות שיתקבלו במכתב הזימון לאחר הרשמה.


לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (מענה אנושי 24 שעות ביממה) או השאירו פרטים בטופס המצ"ב ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

שימו לב:

  • כל ההודעות בעניין מועמדות ללימודים, כולל זימונים לבחינות והודעות על קבלה/אי קבלה, נשלחות בדואר אלקטרוני. אנא הקפידו על תקינות הפרטים בעת ההרשמה.
  • לאחר מועד הריאיון נשלחת בדוא"ל הודעה על קבלה (והמשך תהליך רישום) או אי-קבלה.
  • החלטת וועדת הקבלה הינה סופית ואינה ניתנת לערעור.
  • מועמד שהתקבל משריין את מקומו רק לאחר הסדרת תשלום מקדמת שכר הלימוד.
  • מועמד שהתקבל ולא מממש את זכותו בשנה"ל הנוכחית, קבלתו אינה נשמרת לשנה הבאה.
  • מידע נוסף ניתן למצוא בתקנון שכר לימוד.
  • שימו לב: יתכנו שינויים במועדי הרישום והמיונים.
  • הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

בראש העמוד: יותם בהט (צילום: אחיקם בן יוסף)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים