איך מתקבלים למחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה?

המחלקה לעיצוב פנים מבנה וסביבה בשנקר מחפשת מועמדות ומועמדים עם חשיבה עצמאית, סקרנות אינטלקטואלית, עניין בחומרים ותהליכים, ורצון להשפיע על העולם שסביבם. המחלקה מציעה לבוגריה מגוון אפשרויות להשתלבות בשוק התעסוקה ובאקדמיה עם סיום הלימודים:

עבודה כמעצב פנים וסביבה

התואר מאפשר השתלבות בתחום צומח ומבוקש של עיצוב הפנים ומעניק כלים לעיצוב חלל בפרויקטים מסוגים שונים - חנויות, משרדים תערוכות ופנאי וכן בעולמות של בניה ירוקה וקיימות .

השתלבות במגזר ההייטק

המחלקה מקדמת יזמות בתחומי סביבה וטכנולוגיה בשילוב עם חברות מסחריות במטרה לשלב בוגרות.ים בתעשיות הטכנולוגיה הקשורות במרחב וסביבה.

תואר הנדסאי*

המחלקה מציעה השלמות לבוגרי.ות המחלקה לתואר הנדסאי ( בבית הספר להנדסאים שנקר), המאפשר להן.ם להשתלב בהצלחה במשרדי אדריכלות, תכנון בנייה ירוקה וכדומה.

תואר שני*

בוגרי ובוגרות המחלקה יכולים להתקבל ללימודי תואר שני בארץ ובחו"ל במגוון מקצועות בדגש על אדריכלות.

*הקבלה לתארים נוספים מתקדמים היא על פי התנאים של המוסד המקבל

סטודנטים.יות מצטיינים.יות המסיימים את המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה יכולים להמשיך את לימודיהם לתארים מקצועיים מתקדמים ותארים מחקריים בטכניון. 

*הקבלה בכפוף לאישור וקבלה על ידי הטכניון

  • הההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב סגורה // 18/03/21 -מפגש מתעניינים, 02/05/21 - הגשת עבודות שלב א', 18-28/05/21 - סבב ראיונות

תהליך הקבלה למחלקה כולל תרגיל בית ומבחן פסיכוטכני (בעקבות ההנחיות של משרד הבריאות, בשלב זה לא מתקיים מבחן פסיכומטרי), שאחריו יוזמנו המועמדים המובילים לשיחה והכרות עם מרצים במחלקה.

לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (מענה אנושי 24 שעות ביממה), או השאירו פרטים בטופס המצ"ב ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

תהליך הקבלה למחלקה כולל תרגיל בית ומבחן פסיכוטכני, שאחריהם יוזמנו המועמדים המובילים לשיחה והכרות עם מרצים במחלקה.

שימו לב:

  • כל ההודעות בעניין מועמדות ללימודים, כולל זימונים לבחינות והודעות על קבלה/אי קבלה, נשלחות בדואר אלקטרוני. אנא הקפידו על תקינות הפרטים בעת ההרשמה!
  • לאחר מועד הריאיון נשלחת בדוא"ל הודעה על קבלה (והמשך תהליך רישום) או אי-קבלה.
  • החלטת ועדת הקבלה הינה סופית ואינה ניתנת לערעור.
  • מועמד שהתקבל משריין את מקומו רק לאחר הסדרת תשלום מקדמת שכר הלימוד.
  • מועמד שהתקבל ולא מממש את זכותו בשנת הלימודים הנוכחית, קבלתו אינה נשמרת לשנה הבאה.
  • מידע נוסף ניתן למצוא בתקנון שכר לימוד.
  • יתכנו שינויים במועדי הרישום והמיונים מדי שנה.
  • הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים