איך מתקבלים לתכנית לתואר שני בעיצוב?

מדי שנה נרשמים מועמדים רבים לתכנית לתואר שני בעיצוב בשנקר. באמצעות תהליך הקבלה והמיון אנו מנסים לזהות את המועמדים בעלי הסיכויים הטובים ביותר להצליח בלימודים ולסיימם עם פרוייקטי גמר חדשניים ויצירתיים. 

  • ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב פתוחה! // מיונים: 21/07/21, הגשה עד ה-25/07/21

שלב 1: דרישות סף:

  1. תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר באחד מתחומי העיצוב או ההנדסה.
  2. רף קבלה מינימלי: תואר ראשון עם ציון משוקלל של 80 ומעלה.
  3. מועמדים ומועמדות שממוצע ציוניהם נמוך מרף הקבלה ושהשלימו את לימודיהם שלוש שנים לפחות לפני מועד הרישום זכאים להציג את מועמדותם בפני ועדת קבלה לאור הישגיהם המקצועיים באופן שהוועדה תמצא לנכון (למשל הערכה מוסמכת, ראיון אישי, בחינת ההישגים בתחומים משלימים).
  4. על הסטודנטים והסטודנטיות להוכיח שליטה מלאה בעברית ובאנגלית.
  5. סטודנטים וסטודנטיות שעברו מבחן מתקדם בעברית ו/או אנגלית יהיו פטורים מהבחינה הבסיסית.
  6. בוגרי תיכון או מוסד אקדמי מארץ דוברת אנגלית שציוניהם באחוזון ה-75 ומעלה בחלק המילולי של ה-GRE או GMAT פטורים מהבחינה באנגלית.

שלב 2: מכתב מוטיבציה או מניפסט

שלב 3: תיק עבודות (למעצבות ומעצבים) או תרגיל בחשיבה יצירתית (למהנדסות ומהנדסים)

שלב 4: ועדת קבלה:

מועמדים ומועמדות העומדים בתנאי הסף יוזמנו לראיון עם ועדת הקבלה. בסוף שלב זה ייבחנו כל הנתונים ותתקבל החלטה בנוגע לכל אחד ואחת מהמועמדים.

לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (מענה אנושי 24 שעות ביממה) או השאירו פרטים בטופס המצ"ב ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

בראש העמוד: פרויקט הגמר של נמרוד אליעזר - בוגר ומרצה בתואר השני - המוצגת בתעורכת "אקסטרים" במוזיאון העיצוב, חולון (צילום: דור קדמי)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים