איך מתקבלים לתכנית לתואר שני בעיצוב?

מדי שנה נרשמים מועמדים רבים לתכנית לתואר שני בעיצוב בשנקר. באמצעות תהליך הקבלה והמיון אנו מנסים לזהות את המועמדים בעלי הסיכויים הטובים ביותר להצליח בלימודים ולסיימם עם פרוייקטי גמר חדשניים ויצירתיים. 

  • ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"א פתוחה! // מבחני מיון: 19.07.20

שלבי המיון לקבלה לתואר שני בעיצוב

שלב א' - תנאי סף: בעלי תואר ראשון 4 שנתי בשנקר או במוסד אקדמי שקול בתחומי העיצוב עם ציון משוקלל של מינימום 80.

שלב ב' - ועדת קבלה: מועמד שעומד בתנאי הסף יתקבל לראיון בנוכחות ועדת קבלה. בסיום שלב זה, ייערך שקלול של כלל הנתונים והחלטה בנוגע לכל מועמד.

שאלות נוספות? לא בטוחים מה זה אומר לגביכם? הנה עוד כמה תשובות מפורטות יותר

  • מועמדים בעלי ציון ממוצע נמוך מסף הקבלה, שסיימו לימודיהם לתואר ראשון לפחות שלוש שנים לפני מועד ההרשמה - רשאית הוועדה להעריך את התאמתם ללימודים בהתאם להישגיהם המקצועיים ו/או העיצוביים בדרך הנראית לה (כגון קבלת חוות דעת מוסמכת, ראיון אישי, והתחשבות בהישגים מלימודים משלימים).
  • בעלי תואר ראשון תלת שנתי בעיצוב המעוניינים להמשיך ללימודי תואר שני בשנקר יחויבו בהשלמת מספר קורסים בהיקף השקול לשנת לימודים אחת. לסטודנט כזה יהיה מעמד של  "סטודנט משלים" והוא יעבור למעמד "מן המניין" לאחר שיעמוד בהצלחה בלימודי ההשלמה.
  • כל סטודנט חייב להוכיח את שליטתו בשפות עברית ואנגלית.
  • סטודנט שעבר בחינה בעברית או באנגלית ברמה מורחבת, פטור מהבחינה המצומצמת.
  • סטודנט שלמד אנגלית בשנקר וקיבל פטור או ציון 75 ומעלה - פטור מהבחינה באנגלית מצומצמת.
  • בוגר תיכון או אקדמיה בארץ פטור מהבחינות בעברית.
  • בוגרי תיכון או אקדמיה מארץ דוברת אנגלית, או מי שנמצא באחוזון ה-75 ומעלה בחלק המילולי במבחן GRE או GMAT, פטור מבחינות באנגלית.

לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (מענה אנושי 24 שעות ביממה) או השאירו פרטים בטופס המצ"ב ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

בראש העמוד: פרויקט הגמר של נמרוד אליעזר - בוגר ומרצה בתואר השני - המוצגת בתעורכת "אקסטרים" במוזיאון העיצוב, חולון (צילום: דור קדמי)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>