תואר שני בעיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים

תואר שני בעיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים

לראשונה בישראל, אושרה הענקה של תואר אקדמי בעיצוב משחקים דיגיטליים במסלול המתמקד ביצירה ובמחקר. מסלול הלימודים מקנה יכולות בעיצוב, תכנות, כתיבה והפקה של משחקים דיגיטליים בדגש על מקוריות וחשיבה יצירתית. מרצים בעלי שם עולמי בתחומי המחקר , העיצוב והפיתוח בדגש על עשייה ייחודית ופורצת דרך.

שנקר ממוקמת 5 דקות מתל אביב בלב ה־Start Up nation.

מה כוללת תוכנית הלימודים? אנו מציעים מסלולי התמחות ייחודים בשיתוף עם התעשיה – תכנית הלימודים נבנתה מתוך הבנה כי התחום האינטרדיסציפלינרי של משחקים דיגיטליים דורש התמחות במגוון של קורסים המכשירים את הסטודנטים בשימוש בתכנות ובטכנולוגיות הקיימות כיום בתעשייה.

בוגרי התואר הציגו משחק בפסטיבל Videojogos 2023

המשחק הצליח לחזות אימג'ים שיהפכו לסמלה של המלחמה ←

מבנה הלימודים מאפשר פיתוח של שפה משותפת למחקר בין-תחומי ולעבודה בצוותים משותפים. סטודנטים בתכנית ילמדו לחקור וליצור כדי להפוך למנהיגים בתעשייה, אמנים, מעצבים כותבים, מפתחים, תיאורטיקנים ויזמים בתחום. הלימודים מתקיימים בשיתוף עם תעשיית וקהילת המשחקים המשגשגת בארץ ובעולם.

משחקים הם כלי טיפולי. לא מה שחשבתם: משחקים דיגיטליים פותחו אצלנו להתמודדות עם חרדה חברתית, ללמד כלים בחינוך פיננסי, להתמודדות עם אלימות בחברה, משחקים להכרה בזכויות להט"ב וגם… להצגה של אופנה דיגיטלית חדשנית ושוברת מוסכמות. למחשב אין גבולות. כמו לדמיון.

עיצוב בראש העמוד: שי סגל.