טקס הענקת תארים: מחזור תשפ"ג

בוגרים

שינוי – הדור הבא: כ-660 בוגרות ובוגרי מחזור תשפ"ג ציינו את סיום לימודים בטקס הענקת תארים

טקס בוגרי שנקר מחזור תשפ"ג התקיים השנה בלב כבד, תחת כובד משקלן של מלחמה אכזרית ומאות חטופים ושבויים. רגשות מעורבים של שמחה ודאגה ריחפו באוויר, כשהבוגרים חגגו את הישגיהם תוך מודעות עמוקה למציאות הקשה שמסביב.

למרות הכאב והאתגרים שחוו במהלך שנות לימודיהם, כ-660 בוגרות ובוגרים של שנקר צעדו בגאון על הבמה וקיבלו את תעודותיהם – סמל להישג משמעותי ועמידה איתנה בתקופה מאתגרת.

כ-660 בוגרות ובוגרים של שנקר צעדו בגאון על הבמה וקיבלו את תעודותיהם

"לא אוכל לפתוח את הטקס בלי לשאת, יחד אתכם, תפילה קטנה בלב, לשחרורם של החטופות והחטופים, לשובם בשלום של כולם הביתה", אמר פרופ' שיזף רפאלי – נשיא שנקר, בנאומו בפתיחת הטקס. " בוגרות ובוגרים – למרות מחשכי התקופה, רעמי התותחים, הדאגות והאתגרים האמתיים שעוד לפנינו, בואו נציין בכל זאת את נקודת האור של סיום לימודי התואר. צלחתם. הצלחתם. כל הכבוד! מכאן ואילך, אין יותר קורסי חובה. רק בחירה. והרבה ממנה. תודה לכם, בוגרים יקרים, שבחרתם בשנקר ושהשקעתם פה כל כך הרבה מרץ."

פרופ' טרי שרויאר, דיקנית הפקולטה לעיצוב, המשיכה את מילות הזיכרון של פרופ' רפאלי והוסיפה לציין לשבח את הבוגרים הטריים על כך שצלחו את הלימודים בשנים כה מאתגרות: "אין מי שחווה את תהפוכות העולם כמוכם. התחלתם במגיפה שלאחריה מחאה ועכשיו מלחמה שכמוה לא ידענו. עיצוב ואמנות מייצרים תרבות ;תרבות מייצרת ערכים; ערכים מלכדים סביבם חברה ועם חברה אפשר לבנות עתיד- ואתם העתיד. אז לכו תייצרו לנו עתיד, כי צריכים אתכם שם בחוץ."

"לכו תייצרו לנו עתיד, כי צריכים אתכם שם בחוץ"

"בימים שכאלה אני מנחש שרבים מכם שואלים את עצמם כיצד יוכלו לתרום לחברה, למדינה ולאנושות", אמר פרופ' יורם הלוי, דיקן הפקולטה להנדסה. "התשובה שלי היא שהעבודה ההנדסית, גם כאשר היא נראית לכאורה טכנולוגית בלבד, היא בעלת  תרומה מכרעת לנפש האדם, לאיכות החיים, ולחיים עצמם. מי יעשה את זה אני בהחלט יודע – אתם. אנחנו נתנו את הכלים – מהיום הבמה והאחריות הם שלכן."

את הטקס הנחה מגיש החדשות והעיתונאי אורי איזק. האירוע סימן את סופו של מסע אחד והתחלתו של חדש. עכשיו, הבוגרים צועדים אל עתידם, מצוידים בידע, בכישורים ובערכים שרכשו במהלך לימודיהם. אנו רוצים להודות להם על תרומתם לקהילה האקדמית ולאחל להם הצלחה רבה בהמשך דרכם.

מהפקולטה להנדסה ע"ש פרניק קיבלו תעודות הצטיינות:

ליהי אבלבויץ, אדיר-מאיר טל (המחלקה להנדסת חומרים פולימרים – תואר שני), קרן-אסתר קאקוריב (המחלקה להנדסה כימית), יובל כהן, דניאל רוזנצויג (המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה), אופיר דוכובנה, נור חג' דאוד, נוי נעמי שבו, עדי פלד, נועם פסח רויטמן (המחלקה להנדסת תוכנה), ליהי קרני, נועה אלון, מאי קורסיה, מעין אהרוני, תומר רבין, איתמר ריגל, שובל כהן, נגה מרי פוריאן, גיא גרינברג, הילה כהנא, רותם מטיב, ניצן בינימין, הילה שלומי, אור אצובל, שרון כהן פרירא, אביטה גיטוביץ, יובל שיוביץ, שניר תעסה, דניאל בר ציון, עומר סוויד, אליאורה עמר (בית הספר להנדסת תעשייה וניהול) נירה צפריר, אבנר שיפרון (בית הספר להנדסת תעשייה וניהול: תואר שני).

מהפקולטה לעיצוב ע"ש עזריאלי קיבלו תעודות הצטיינות:

שיר כהן, אדיר כהן, עוז וירט (בית הספר לאמנות רב-תחומית), הדר גרשון, טליה היימן (המחלקה לעיצוב טקסטיל), סיוון גרודסקי, שגיא לוי (עיצוב ופיתוח משחקים דיגיטליים – תואר שני), אייל סלומון, אלינה אודינצוב, עדן פרנקל, נוי דעבול עורף, אביב פרוויין, בר בן זקן (המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה), נעמה אמיר, הגר בר לב (המחלקה לעיצוב תכשיטים), יובל טוקר, אור אהרון אסייג, נוהר עוז, טל עמרם (המחלקה לעיצוב תעשייתי), דנה קרביץ, נור כץ, אדם קיילו קנת, מיקה רסקין, אורן רוזנטל, שחר ריינר, אופר מירזאי, שני עדי, ליה וולינץ, דניאל מדמוני, עמית אבידור, חן לוי, נועה ברוש (המחלקה לתקשורת חזותית), הדיה גרמי (תואר שני בעיצוב), סתיו ברוקמן, גאיה שפירא, ליהי פיקלני, סופיה ווימן, איה לצטר, ניצן צפלר, מאיה אהרון, תמה פוקס (המחלקה לעיצוב אופנה).

צילום: אחיקם בן יוסף

בודק...