איך מתקבלים לתואר שני בהנדסת חומרים פולימרים?

תואר ראשון: התכנית מתאימה לבוגרי תואר ראשון במדעים (B.Sc.) בממוצע של 80 ומעלה שלמדו אחד מהמקצועות הרלוונטים (בראשם: הנדסת חומרים פולימרים, הנדסה כימית, הנדסת חומרים, הנדסה ביו-רפואית וביוטכנולוגיה) שרוצים להעמיק את ידיעותיהם בנושאי הפולימרים ולהכשיר עצמם לעבודת מחקר ופיתוח בתעשייה האזרחית והביטחונית, או להמשך לימודים לדוקטורט לשם בניית קריירה אקדמית מחקרית.

חשוב לדעת:

  • אנו מאפשרים קבלה חריגה של עד 10% משיעור הסטודנטים המתקבלים, למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה. בתיאום מול מרכז מידע ורישום, ועדת קבלה מיוחדת תבחן מועמדים חריגים על פי שיקוליה והתרשמותה מרצינותם ויכולתם להתמודד עם לימודי הנדסה, ובהתאם קובעת האם יתקבלו ובאלו תנאים.
  • מועמדים בעלי תואר ראשון בתחומים החסרים ידע מוקדם הדרוש ללימוד התכנית, יידרשו להשלים מקצועות מסוימים.
  • מועמדים בעלי תואר ראשון תלת-שנתי יחויבו בלימודי השלמה בהיקף של שנת לימודים אחת.
  • ניתן לבצע בדיקה לסיכויי קבלה חריגים במקרים של ציונים הנמוכים מדרישת הסף - ועדת הקבלה רשאית על פי שיקוליה לקבל ללימודים מועמד שנתוניו חורגים מן הכתוב לעיל.
  • כל ההודעות בעניין מועמדות ללימודים, כולל זימונים לבחינות והודעות על קבלה/אי-קבלה, נשלחות בדואר אלקטרוני. אנא הקפידו על תקינות הפרטים בעת ההרשמה.
  • מידע נוסף ניתן למצוא בתקנון שכר לימוד. 

לפרטים נוספים ולהרשמה צרו קשר עם מרכז המידע והרישום בטלפון 1-800-55-1111 (מענה אנושי 24 שעות ביממה) או השאירו פרטים בטופס המצ"ב ויועץ לימודים יחזור אליכם בהקדם:

שדות המסומנים בכוכבית (*) הינם שדות חובה

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים