איך מתקבלים למחלקה להנדסת תוכנה?

תנאי הקבלה למחלקה להנדסת תוכנה בשנקר:
 
  • בעלי בגרות מלאה בממוצע בגרות 90 ומעלה ללא פסיכומטרי
  • או בעלי בגרות מלאה בממוצע בגרות 75 ומעלה ופסיכומטרי 570 ומעלה
  • או הנדסאי תוכנה / אלקטרוניקה בממוצע דיפלומה 80 ומעלה שהושג במבחנים החיצוניים וקיום פרויקט גמר
  • או לאחר סיום שנה אקדמית בלימודי הנדסאי תוכנה/ אלקטרוניקה / תואר מדעי אחר רלוונטי בממוצע שנתי 80 ומעלה, וממוצע בגרות 70 ומעלה.
 

ראיון אישי: על פי שיקולים מחלקתיים, מועמדים יזומנו לראיון אישי טרם ההרשמה.

 

 

מבחני רמה במתמטיקה ובפיזיקה: על כל המועמדים לעבור סיווג רמה במתמטיקה ובפיזיקה. מועמד.ת שלא עבר.ה את מבחן הרמה, חובה עליו / עליה להשתתף בקורס "רמה 0" (מתמטיקה ו/או פיזיקה) המועברים על ידי שנקר ולהשיג בו ציון 60, לפחות.

 

מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה: ניתן לבצע בדיקת סיכויי קבלה חריגים במקרים של ציונים הנמוכים מדרישת הסף. ועדת הקבלה רשאית על פי שיקוליה לקבל ללימודים מועמד שנתוניו חורגים מן הכתוב לעיל.

מידע נוסף ניתן למצוא בתקנון שכר לימוד.

לפרטים נוספים ולהרשמה:

התקשרו אלינו: 1-800-55-1111, שלוחה 1

או שלחו לנו דוא"ל עם פרטיכם המלאים: moked@shenkar.ac.il

או השתמשו בטופס המשלוח בעמוד צרו קשר

  • אנו מאפשרים קבלה חריגה של עד 10% משיעור הסטודנטים המתקבלים, למועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה. בתיאום מול מרכז מידע ורישום, ועדת קבלה מיוחדת תבחן מועמדים חריגים על פי שיקוליה והתרשמותה מרצינותם ויכולתם להתמודד עם לימודי הנדסה, ובהתאם קובעת האם יתקבלו ובאלו תנאים.

הנני מסכים/ה כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח מידע ודברי פרסומת באמצעות הודעה אלקטרונית או SMS. ידוע לי כי באפשרותי להודיע בכל עת על סירובי לקבלת תכנים, דרך כלל או מסוג מסוים, באמצעות משלוח הודעת דואר אלקטרוני לכתובת moked@shenkar.ac.il.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים