למה ללמוד אצלנו?

אז למה ללמוד הנדסת תוכנה דווקא בשנקר?

 1. שיתוף פעולה בין הנדסה לעיצוב
  סטיב ג'ובס - המייסד והמנכ"ל האגדי של חברת "אפל" -  הוכיח פעמים רבות שבכדי להשיג הצלחה אדירה, לא די בטכנולוגיה מתקדמת וכי הצרכנים מצפים לקבל את מרכיב הקסם: חווית משתמש מעולה! השילוב המיוחד שמציעה "שנקר" בין הפקולטות להנדסה ולעיצוב הופך את המכללה למקום יוצא דופן מבחינת האפשרויות שהיא מציעה וההזדמנויות העומדות בפני הסטודנטים.
   
 2. מעבדות חדישות בתחומים מובילים
  בנוסף למעבדות המחשבים המתקדמות, הוקמה לאחרונה במחלקה להנדסת תוכנה בשנקר מעבדת מחשבים חדישה לתחומי המערכות החכמות, המאפשרת לסטודנטים לפתח ידע מעשי בנושאים חשובים ואקטואליים אלו. המעבדה מכילה ציוד קצה כגון טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות, ערכות מחשוב משובץ מסוג PIC, Arduino, Raspberry Pi  וציוד אלקטרוניקה מגוון לבניית מערכות.
 3. התמחויות בנושאים העדכניים ביותר
  התמחויות אלו משתנות לי המתרחש בעולם המחשוב. ההתמחויות שהוצעו לפני מספר (מועט) של שנים הוחלפו בהתמחויות חדשות שהן רלוונטיות למה שנדרש עתה, ועוד יותר מכך, למה שאנו מעריכים יידרש בעוד מספר שנים בעת שתסיימו את לימודיכם.
   
 4. הכשרה ליזמות וניהול מוצר
  בשנקר מאמינים שעתיד ההיי-טק הישראלי נבנה לא רק ביחידות צבא מיוחדות, אלא דווקא במקומות שיקפידו להכשיר ולחנך את בוגריהם להבין את תהליכי התכנון, העיצוב והניהול של מוצרים אלו. ברוח זאת, עוברים תלמידי המחלקה הכשרה מקצועית המאפשרת להם לצאת לדרך יזמית כדי לבנות את מוצרי העתיד. בסיוע המרכז לחדשנות ACT Shenkar   זוכים הסטודנטים לליווי ולתמיכה עסקית, כמו אפשרות להשתתפות בתכנית האצה באמצעותה יוכלו להפוך את רעיונותיהם למציאות.
   
 5. השתלבות בתעשייה
  מדי שנה משתלבים בוגרי המחלקה (כמו גם סטודנטים במהלך לימודיהם) בבתי תוכנה גדולים, מפעלי תעשייה וחברות היי-טק בינלאומיות. בתוך כך, בוחרים רבים מהבוגרים להמשיך את לימודיהם לתארים מתקדמים במוסדות המובילים בארץ ובעולם.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים