מערך STEP

תכנית STEP – Shenkar's True Experience Program

שנקר גיבשה החלטה לבנות גשר בין האקדמיה לתעשייה ובשנת 2019 הקימה לראשונה מערך קורסי התמחות פורץ דרך. מערך זה של לימודים משולבי התנסות (התמחויות) בתעשייה קיבל את אישור המועצה להשכלה הגבוהה ויצא לדרך תחת המותג STEP, שמשמעו Shenkar's True Experience Progra, בניהולו האקדמי של רואי זרחיה, יזם וחבר סגל בכיר.

מערך STEP מכיל מספרי קורסי התמחויות אשר מעניקים לסטודנטים הבוחרים ללמוד אותם נקודות זכות כנגד השתתפות בקורס אקדמי, בד בבד להתנסות מעשית של 120 שעות בחברות מובילות במשק (החל מסטארטאפים, עבור לחברות תעשיתיות וכלה בחברות ציבוריות בינלאומיות), כאשר מטרת ההתמחות היא פתיחת הדלת עבור כל סטודנט וסטודנטית לעולם התעשייתי עוד במהלך תקופת הלימודים באקדמיה.

בנוסף, STEP מאפשרת לסטודנטיות.ים לעבור התמחות ביותר מחברה אחת בתעשייה ובכך להרחיב את המעגל העסקי שלהן.ם כבר בזמן הלימודים!

חן אטיאס, בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל, מספרת על התכנית: "עשיתי שתי התמחויות במהלך שני הסמסטרים בשנה השלישית שלי, בשתי חברות גדולות בתעשייה וזו הייתה חוויה מדהימה! כל אחת מההתמחויות פתחה בפני דלתות חדשות ויצאתי עם ארגז כלים לחיים האמיתיים ועבודה בתעשייה שלא הייתי משיגה בשום מקום אחר."

אנו מזמינים אתכם להתרשם מרשימת קורסי ההתמחויות המגוונים הקיימים במערך ומאמינים כי הפעילות של STEP תאפשר לסטודנטים לפתח קשרים בתעשייה, לצבור ניסיון מעשי ולשפר משמעותית את האפשרות למציאת עבודה תואמת השכלה ולמעסיקים לקבל סטודנטים עם מחשבה נקייה ורעננה שתוכל לקדם את העסק לעבר העתיד.

הקורסים המוצעים פתוחים לסטודנטים וסטודנטיות משנים ג'-ד' מכל המחלקות בשנקר ונכללים כנקודות זכות (4 נ"ז) של קורסי בחירה במסלול עבור הפקולטה להנדסה וכקורסי "טראנס מחלקתיים" עבור הפקולטות לעיצוב ולאמנות. 

ההרשמה לקורסי ההתמחויות מותנית בהרשמה מראש, בראיון אישי ומוגבלת בכמות המקומות הפנויים. 

לרשימת הקורסים המלאה ולהרשמה לתכנית הכנסו לאתר STEP!

בודק...