תכנית STEP - Shenkar's True Experience Program

לראשונה בתולדות המכללה, הובילה שנקר מערך קורסים פורץ דרך של לימודים משולבי התנסות בתעשייה כגון ארגונים בעלי אימפאקט חברתי וסטארט-אפים. מערך זה, שקיבל את אישור המועצה להשכלה גבוהה, יכיל שלושה קורסים ויקרא STEP. 

קורסים אלו יעניקו לסטודנטים הלומדים אותם נקודות זכות, בד בבד להתנסות מעשית שתאפשר פתיחת דלת לעולם התעשייתי עוד במהלך תקופת הלימודים באקדמיה.

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהקורסים החדשים, במידה וברצונכם לקחת חלק בקורסים המוצעים לחצו כאן – מלאו את פרטיכם ונשוב אליכם עם כל המידע לצורך הרשמה.

אנו מאמינים שהפעילות של STEP תאפשר לסטודנטיות ולסטודנטים אפשרות לפתח קשרים בתעשייה, לצבור ניסיון מעשי ולשפר משמעותית את האפשרות לתעסוקה עתידית.

הקורסים המוצעים פתוחים לסטודנטים וסטודנטיות משנים ג'-ד' מכל המחלקות, ונכללים כנקודות זכות (4 נ"ז) של קורסי בחירה במסלול עבור הפקולטה להנדסה וכקורסי "טראנס מחלקתיים" עבור הפקולטות לעיצוב ולאמנות.

ההרשמה מותנית בראיון ומוגבלת בכמות מקומות פנויים.

רשימת הקורסים המלאה:

שם הקורס חברי הסגל מקומות פנויים שעות הקדשה נדרשות אופי הקורס תיאור הקורס
קורס יזמות חברתית (TOM תיקון עולם מייקרז) אורלי כהן-אלורו ושרגא קירשנר 16 120 קורס סמסטריאלי

הקורס יערך בשיתוף עם ארגון TOM - מיזם בינלאומי, ישראלי במקור, המייצר פתרונות ברי השגה עבור אנשים עם מוגבלויות ובעיות זנוחות, אשר אין להן פתרון קיים בשוק וזאת במטרה לשפר את איכות חייהם באופן משמעותי.

במרכז הקורס נמצאים שיתופי פעולה ומפגשים בין צוותי מהנדסים ומעצבים (המייקרז,) לבין בעלי הצורך וזאת על מנת לקדם את עולם הנגישות והצרכים המיוחדים ממקור ראשון.

הקורס יעסוק בעיצוב ופיתוח מוצרים פיזיים שישנו את חייו של אדם או קבוצת אנשים עם צרכים מיוחדים.

הכלים ירכשו על ידי התנסות בעולם האמיתי, בבניית מוצרים חדשים, ומציאת פתרונות על ידי מיזמים ל'-לקוחות' קצה אמיתיים.

קורס התמחות פרקטית בתעשייה רואי זרחיה 25 120 שעות פרקטיקום + מפגשי אקדמיה קורס סמסטריאלי

מהות הקורס הנה לגשר על הפער שבין העולם האקדמי לתעשייה וזאת על ידי התנסות פרקטית בתחום לימודיו של הסטודנט ובכך להתוות את הדרך לקראת היציאה לשוק העבודה.

המשתתפים בקורס ירכשו ניסיון, מומחיות, ידע וכלים מקצועיים וחברתיים ובעיקר - מעשיים במטרה לשפר את סיכויי ההצלחה בעולם התעשייה וזאת באמצעות סדרת הרצאות וסדנאות משולבות בתכנית התמחות מעשית בחברות סטארט-אפ וחברות טכנולוגיות מובילות.

מוזמנים ומוזמנות להתרשם מהתנסותה של סתיו רוזנטל, סטודנטית לתקשורת חזותית שהתמחתה בחברת Autodesk.

קורס צוותי חדשנות בינתחומיים בתעשייה - התנסות מעשית טל גולדרט והגר בן שלום   120 קורס סמסטריאלי

בקורס הזה לקחנו את ההתמחויות צעד אחד קדימה - מדובר בקורס התמחות בצוותים בינתחומיים, ראשון מסוגו, בו תזכו להתמחות בחברה בתעשייה או בסטארט-אפ, בשיתוף עם סטודנטים ממחלקות שונות ותהוו "צוות חדשנות" בינתחומי עבור הארגון החונך.

הקורס הוקם מתוך ההבנה כי החיים שלאחר התואר יזמנו לכם הזדמנויות מקצועיות דינאמיות ורב תחומיות, שידרשו מכם גמישות מחשבתית, עבודה בצוות, תהליכי חשיבה מורכבים וביקורתיים ולא פחות חשוב - היכולת לשתף פעולה עם אנשי מקצוע שונים משלכם.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים