ברוכים הבאים למחלקה לעיצוב אופנה

מעצב אופנה - כמו בכל תחום אחר בעולם העיצוב ואולי אף יותר - חייב להיות בן-זמנו, להיות רגיש לכל השינויים וההתפתחויות סביבו ועם זה להכיר את המורשת התרבותית המקומית והבינלאומית. 

המחלקה מאמינה בהליכה על גבולות דקים, באיזונים כמעט בלתי אפשריים: חינוך של אנשי מקצוע מיומנים בהיבטים העיצוביים והטכניים מבלי לאבד את הספונטני והראשוני; רגישות ומודעות לחידושים מבלי להניח לייחודי ולמקורי ללכת לאיבוד בתוך מבול החידושים; הכרת המורשת התרבותית העולמית מבלי לזנוח את המורשת התרבותית המקומית.

הייצוג הגבוה של בוגרי שנקר בתעשייה המקומית והעולמית, כמעצבים, בעלי חברות, חוזי מגמות, אוצרים, קניינים ואנשי אקדמיה מוכיח שהניסיון ללכת על חבל דק, משתלם.

תוכנית הלימודים במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר מכוונת ליוצר ומעצב שמחד איש מקצוע מיומן בהיבטים העיצוביים והטכניים של התחום ומאידך בעל היכרות עמוקה של רוח תקופתו של עולם העיצוב, האמנות והתרבות. בכך היא מעודדת לביטוי אישי, מקורי ויצירתי בכל התחומים של עולם האופנה והאביזרים. 

בהתאם לתפיסה זאת, תכנית המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר מכוונת לבוגר, מעצב אופנה שהוא מחד איש מקצוע מיומן בהיבטים העיצוביים והטכניים של התחום ומאידך בעל היכרות עמוקה של עולם העיצוב, האומנות והתרבות. במהלך ארבע שנות הלימוד אנו מעודדים ביטוי אישי מקורי ויצירתי בכל התחומים של עולם האופנה והאביזרים, תוך התייחסות ל-4 תחומים עיקריים:

  • התנסות בכל התחומים של עיצוב אופנה.
  • לימודי עיצוב ואומנות.
  • לימודים עיוניים להרחבת השכלתו של הסטודנט בתחומי האופנה והתרבות.
  • לימודים מקצועיים בתחום האופנה (הכוללים שליטה בתוכנות מחשב).

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים