תכנית הלימודים במחלקה לעיצוב אופנה

שיעורי עיצוב האופנה מתחילים בשנה א' בהיכרות ראשונית עם שפת האופנה וממשיכים בשנה ב', ג' ו-ד' בנושאים מגוונים לבחירה: בגדי ילדים, הלבשה תחתונה, בגדי ים, בגדי גברים, לבוש לשעות הפנאי, סריגים, ג'ינס, תיקים, נעליים, בגדי ערב, בגדי כלה ובגדים מחייטים. 

בנוסף להשתתפות בקורסים עיצוב אופנה וקורסים עיוניים ומקצועיים, מוצע לסטודנטים מגוון רחב של קורסי בחירה בתחומים כגון: עיצוב בקיפולי נייר, עיצוב בהדפסה, עיצוב ברקמה, בניית פורטופליו, פיתוח מותג, ניהול מסחרי ועוד.  

מאחורי הקלעים תצוגת אופנה 2019 (צילום: עדי סגל)

בהיותו של עולם האופנה תחום גלובלי, מקיימת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר קשרים בינלאומיים רבים המתבטאים בהזמנה של מרצים-אורחים מהארץ ומחו"ל, כיתות אומן, התמחויות בחברות בחו"ל ומבקרים-אורחים בפרויקט הגמר. ברוח זאת יוצאים סטודנטים רבים בחופשת הקיץ של שנה ג' לתקופת התמחות בתעשיית האופנה בארץ או בחו"ל. 

שנה ד' של הלימודים במחלקה מוקדשת כולה להכנת פרויקט הגמר, המלווה בהנחיה ובביקורת של צוות מרצי המחלקה ומעצבים מחו"ל, בסופה מתקיימת תצוגת האופנה המושכת את הזרקור המרכזי של תעשיית האופנה הישראלית והבינלאומית. 

במהלך כל תקופת הלימודים משתתפים הסטודנטים מכל השנים בתחרויות יוקרתיות בינאלאומיות למעצבים צעירים, שם הם מפגינים את יכולותיהם והישגיהם וזוכים להערכה רבה ולחשיפה נרחבת.

ראש העמוד: מתוך תצוגת האופנה 2019 (צילום: אחקים בן יוסף)

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים