הסטודנט ניל כהן זכה בתחרות עיצוב חיי הלילה של תל-אביב

איך מתרגמים את סצינת חיי הלילה הסוערת של תל-אביב לכרזות סופר-קוּליות? ניל כהן - סטודנט במחלקה לתקשורת חזותית - זכה בתחרות עיצוב כרזות חיי הלילה של תל-אביב בקטגוריית הסדרה הטובה ביותר. במסגרת תערוכת "Street Print" של "לצאת מהקופסה", נבחרו במקום הראשון הכרזות שעיצב עבור שיתוף הפעולה בין הפסאז' למיכהטרוניקס.

בצוות השופטים של התחרות השתתפו: עברי לידר, המעצבת מיכל סהר, איש הקריאייטיב ומנכ"ל MTV ישראל אלעד סונגו, המעצב והעיתונאי יובל סער, עורך Time Out תל-אביב איתי ולדמן, המאייר דוד פולונסקי ואיש חיי הלילה שי שטריקר. הם בחנו את ההיבטים הושנים בעבודותיהם של המעצבים האחראים לניראות הגרפית של סצינת המועדונים והבילויים בתל-אביב, מתוכם נבחר כהן כאחד הבולטים והמשפיעים. 

עמותת "לצאת מהקופסה", שעומדת מאחורי התערוכה והתחרות יחד עם מותג הוודקה "סטולי-גולד", הוקמה על ידי קבוצת סטודנטים צעירים כדי לספק לאמנים, מעצבים ומאיירים גרפיים במה והזדמנויות ליצירה. זוהי שנתה השלישית של התערוכה, המבקשת להפנות זרקור לפרויקטים הייחודיים שנוצרו במרחב התרבותי והיצירתי של חיי הלילה. השנה הוחלט כי במרכזה יעמוד הפעם הקשר בין האונליין לאופליין - בין הפורמטים המודפסים המוכרים לבין המתרחש ברשתות החברתיות.

במסגרת התערוכה הוצגו עבודותיהם של כ-25 מעצבים שפעילים בתחום חיי הלילה של תל אביב. בתוך כך, הוצג פרויקט גיפים (רצף של מספר תמונות המחוברות אחת לשנייה ויוצרות סרטון), שנוצרו על ידי מעצבים מובילים בחיי הלילה.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>