סטודנטיות לעיצוב אופנה העבירו סדנת סטיילינג לבעלי בעלי צרכים מיוחדים

איך מתאימים צבעים? מה לובשים לאירוע משפחתי ואיפה מוצאים בגדים מחמיאים בלי לקרוע את הכיס? סטודנטיות מהמחלקה לעיצוב אופנה העבירו סדנת סטיילינג יוצאת דופן לאנשים בעלי צרכים מיוחדים. במסגרת פרויקט משותף של היחידה למעורבות חברתית בשנקר, יחד עם אגף הרווחה של עיריית רמת-גן, הם למדו כיצד לפתח תדמית אישית והופעה אופנתית ומעודכנת, תוך התחשבות במוגבלויותיהם והעצמת הדימוי העצמי שלהם. 

בתכנית הייחודית, אותה גיבשה מאיה יונה-מילשטיין - מייסדת ומנהלת ביה"ס לסטיילינג במחלקה ללימודי חוץ של שנקר - הם זכו בעצות וברעיונות כיצד לבחור גזרות וצבעים מחמיאים, לבנות מלתחה חכמה ולא להפוך לקורבנות אופנה. בתוך כך, סקרו יחד עם הסטודנטיות את הפריטים בארון הבגדים שלהם ובחנו אם הם רלוונטיים ונחוצים להם. 

בליווי ובתמיכה של הסטייליסטית ורד הורן, הכירו המשתתפים והמשתתפות את יסודות האופנה, למדו כיצד לשלב בהופעתם אקססוריז והתנסו באיפור נכון ובעיצוב שיער. בתוך כך, תרגלו טכניקות לשיפור שפת הגוף והיציבה, תוך העמקת המודעות לניראות החיצונית שלהם ועבדו על חיזוק בטחונם העצמי.

לאורך תקופת הסדנה בת ה-10 מפגשים נרקם קשר עדין וקרוב בין הסטודנטיות למשתתפי הסדנה, ששיתפו אותן בחיי היומיום שלהם, בקשיים העומדים לפניהם ובשמחות הקטנות והגדולות שלהם.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>