מקור ראשון: אלישע אברג'יל, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, מספר על התשוקה לאופנה ועל הקולקציה החדשה

אלישע אברג'יל, שנחשב לקול ייחודי בנוף העיצוב המקומי, גדל באשדוד ומעיד על עצמו כי כל חייו עסק באופנה ובטקסטיל. "מגיל צעיר לקחתי קורסים של משרד העבודה בתדמיתנות ולמדתי באופן פרטי תפירה", הוא מספר: "העשייה שלי לא התחילה בלימודים בשנקר, אלא 11 שנים קודם. באתי בשל ללימודים, עם ידיעה ברורה לאן אני רוצה להגיע".

"בחרתי לפתוח את החנות שלי קרוב לנווה־צדק הפסטורלית", מספר אברג'יל בראיון ל"מקור ראשון": זהו חלל אינטימי, מלא תשוקה לעבודה שאני עושה. אני מרגיש שכל אחת שנכנסת לשם היא עולם ומלואו ואני נותן לה טוויסט בעלילה באמצעות הבגד שאני מתאים לה".

הקולקציה החדשה של אברג'יל עוקבת אחרי ה"טופוס" - קווים המתחקים אחר הגוף הנשי וחוזרים באלמנטים שונים. החומרים שמהם היא עשויה מגוונים וכוללים רשתות, עורות, קרפ, סריגים, ג'רזי, ניילון, דמוי פרווה ועוד. בחלק ניכר מהקולקציה נעשה שימוש בטכניקת הקווילט (טלאים). מגמות כתב היד של אברג'יל ניכר בשמלות המודפסות שלו, שחוזרות זו הקולקציה השלישית: "אני אוהב את הפירוט הגיאומטרי ואת הירידה לפרטים. מקפיד לייצר גזרות שמחמיאות לגוף האישה. אני לא מסתכל על פריט וחושב מה יהיה מלפנים ומה מאחור, אלא מתכנן את העיצוב בקווים שלמים, 360 מעלות".

בראש העמוד: פריט מהקולקציה החדשה של אלישע אברג'יל (יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>