בוגרי המחלקה לאמנות רב-תחומית נבחרו להציג מעבודותיהם במסגרת חממת האמנים של יריד "צבע טרי"

פורחים בחממה: במסגרת יריד האמנות העכשווית "צבע טרי", המתקיים בפעם השביעית ברציפות, פועלת חממת אמנים ייחודית בה מציגים כ-50 אמנים צעירים ומבטיחים בתחילת דרכם המקצועית. ועדת הקבלה, המורכבת מאוצרים, גלריסטים, מבקרי אמנות ואספנים מהארץ ומהעולם, בחרה ב-4 בוגרי המחלקה לאמנות - רובי בקל, איתמר ענבר, שאשא דותן וגל עמירם - להציג מעבודותיהם בחממה היוקרתית.

רובי בקל הוא בוגר המחזור הראשון של המחלקה לאמנות רב-תחומית (2012), שסומן בעקבות פרויקט הגמר המרשים שלו כאחד הבוגרים המבטיחים של בתי-הספר לאמנות בארץ. הוא יוצר עבודות אבק ייחודיות, באמצעותן הוא עוסק בסוגיות הנוגעות לזמן החולף. בשנתיים האחרונות הציג במספר תערוכות קבוצתיות, בהן במוזיאון ישראל בירושלים ובמוזיאון הרצליה.

שאשא דותן הציגה לאחרונה תערוכת יחיד ראשונה במוזיאון רמת-גן לאמנות, שנה בלבד לאחר שסיימה לימודיה במחלקה לאמנות רב-תחומית. היא חברה בקולקטיב האמנים "אנטי מחיקון" של בוגרי המחלקה, בהם שותפים גם ענבר ועמירם, איתם הציגה עבודות במגוון מדיומים ב-2 תערוכות שזכו לשבחים רבים.

איתמר ענבר יציג בחממת האמנים מיצב המתכתב עם פרויקט הגמר שלו, שהורכב מאינספור שברי זכוכיות תלויים, עליהם צייר רסיסי זכרונות ומחשבות. תנועתם בחלל התצוגה, בו מוקרנים צלליות אנימציה, משבר ומשמר את מהותם הפנימית והחיצונית..

גל עמירם משלבת בעבודת המיצב שלה רישומים, צילומים והדפסות, דרכם היא עוסקת בפער בין האובייקט המתועד לבין נרטיבים ותחושות המתעוררים מולו. מאז סיום לימודיה בשנת 2013 הציגה מעבודותיה ב-2 התערוכות של "אנטי מחיקון", כמו גם בתערוכה "100 מטר רדיוס" בגלריה STA בדרום תל-אביב.

(הדימוי בראש העמוד מתוך עבודה של רובי בקל: לוינסקי, אבק על בד, 2014)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>