סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה נפגשו עם מרגרטה ון דן בוש וקתרינה מידבי - מהבכירות בעולם האופנה

סטודנטים מהמחלקה לעיצוב אופנה זכו להיפגש עם שתיים מהבכירות והחשובות בעולם האופנה הבינלאומי. מרגרטה ון דן בוש, המשמשת כיועצת הקריאטיבית של ענקית האופנה השוודית H&M, ביקרה במחלקה יחד עם קתרינה מידבי, המנהלת את תחום הקיימות בחברה. הן סיפרו לסטודנטים על תחומי עיסוקן ועל החידושים והטרנדים האחרונים בעולם האופנה. בתוך כך, שמעו מהסטודנטים על הפרויקטים עליהם הם עובדים, עיינו בספרי סקיצות והשראה וסיפקו נקודת מבט מקצועית.

 ון דן בוש היא אחת הדמויות החשובות והבכירות בעולם האופנה של השנים האחרונות. במסגרת תפקידה ב-H&M היא אחראית על שיתופי הפעולה הקריאטיבים של החברה עם מותגי על ומעצבים בכירים, בהם קרל לאגרפלד, סטלה מקרטני ואיזבל מאראנט. מומחיותה בשידוכים מוצלחים וחכמים בין מותג ריטייל פופולארי לבין אופנה יוקרתית, הקנתה לה השפעה ניכרת על שווקי האופנה הגדולים בעולם. ון דן בוש הגיעה לארץ כאורחת של שבוע האופנה של חולון, שם שפטה בתחרות מיוחדת של H&M שהוקדשה למיחזור אופנה.

קתרינה מידבי, לשעבר עורכת מגזין ELLE שבדיה, עומדת בראש המחלקה לאופנה וקיימות של H&M. היא מובילה את תחום הקיימות באופנה, תוך עידוד השימוש בחומרים מתכלים, הטמעת חשיבה ירוקה בתהליכי עיצוב וייצור אופנה, חינוך לחשיבה ירוקה בקרב מעצבי אופנה וצרכני אופנה. במסגרת השתתפותה בשבוע האופנה של חולון, היא הרצתה במושב מיוחד על תחומי התמחותה ואף שפטה בתחרות מיחזור האופנה. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>