סטודנטית במחלקה לעיצוב תכשיטים העפילה לגמר תחרות הכשרונות הבינ"ל ITS

התשוקה לעיצוב ולאופנה הובילה את שמרית זגורסקי - סטודנטית שנה ד' במחלקה לעיצוב תכשיטים - לגמר תחרות הכשרונות הבינלאומית ITS. הקולקציה Urban Tribe, אותה עיצבה זגורסקי במסגרת קורס תכשיטי אופנה, הציבה אותה בין עשרת המעצבים הצעירים והמבטיחים מרחבי העולם, המתמודדים על זכיה בקטגוריית התכשיטים של התחרות.

התכשיטים של זגורסקי, המיועדים לתצוגות אופנה, משלבים אלמנטים שבטיים הבאים לידי ביטוי בצביעה ידנית של חוטים ובשימוש בטכניקת רדי-מייד (מברשות איפור). בנוסף, היא מתמודדת בתחרות של חברת סוורובסקי עם ענק ייחודי שעיצבה כחלק מפרויקט הגמר שלה. ההכרזה על הזוכים תתקיים בין ה-13-12 ליולי בטריאסטה באיטליה, יום לאחר פתיחת האירוע החגיגי בו יוצגו עבודות הגמר של בוגרי המחלקה.

"אופנה היא התשוקה הגדולה ביותר שלי והיא מהווה עבורי מקור השראה ביצירת התכשיטים שלי", סיפרה זגורסקי והוסיפה כי המקורות הפורים ביותר ליצירתה מגיעים מטיולים וממפגשים עם תרבויות שונות בארץ ובעולם. בתוך כך, העידה על עצמה כי "החלום שלי הוא להציג את תכשיטי האופנה שלי על המסלולים המפורסמים של פריז, מילאנו וניו-יורק". 

תחרות הכשרונות הבינלאומית ITS מתקיימת באיטליה למעלה מעשור והיא שמה לה למטרה לחשוף ולטפח כשרונות צעירים בתחומי האופנה, התכשיטים האביזרים. לזוכים בקטגוריות השונות מוענקים פרסים כספיים, כמו גם הזדמנות להתמחות בחברות המובילות בעולם ולהציג קולקציות קפסולה ייחודיות.

בשנה שנה זכה מארק גולדנברג, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה, בשני פרסים בתחרות היוקרתית - פרס הכישרון של ווג, עבור אביזרים שעיצב, ופרס ההמצאה המבטיחה של המותג "אוורי דניסון". גולדנברג סיים את לימודיו בהצטיינות בשנת 2011, מאז התמחה בבית האופנה של דיאן פון פירסטנברג בניו-יורק. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים