מרמת גן לסינגפור: רון פרנץ כבש את תחרות Red Dot היוקרתית עם זכייה בשני פרסים

"ניסיתי את מזלי ושלחתי שני פרוייקטים שעיצבתי במסגרת הלימודים שקיבלו פידבקים מאוד טובים אחד מהם זה פרוייקט הגמר. באופן באמת מפתיע שניהם זכו" מספר רון פרנץ על הזכייה המדהימה שלו בתחרות Red Dot היוקרתית. פרנץ - בוגר מחזור 2016 של המחלקה לעיצוב תעשייתי - זכה בשני פרסים עבור שני פרויקטים שונים אשר אחד מהם פרויקט הגמר שלו ושניהם פותחו במהלך לימודיו בשנקר. הוא קיבל את הפרס בטקס חגיגי ומושקע בסינגפור ושני הדגמים הזוכים כעת מוצגים במוזיאון התחרות. 

הפרס בקטגוריית "The Best of the Best" הוענק לפרנץ עבור "Vitreous Robot", פרויקט הגמר שלו בהנחיית יואב זיו ודניאל ליבוביץ'. הפרויקט מתמקד בתחום המוצרים רפואיים ובו הוא פיתח רובוט לניתוח טרנס-אטלנטי חוצה גבולות, שמטרתו לחבר בין מנתחי רשתית לבין חולים המצויים במרחק פיזי גדול מהם: מומחה הרשתית מתחבר בעזרת קונסולה שברשותו אל הרובוט הממוקם באזור אחר בעולם ומנתח את החולה בשליטה מרחוק. 

רון פרנץ בקבלת הפרסים בסינגפור

פרויקט נוסף של פרנץ אשר זכה בפרס הוא "ROV 360" המציג מצלמה תת ימית הנשלטת מעל פני הים אשר עיצובה מכיל ציר 360 המאפשר לה לשמור על תכונותיה המכניות ובו בעת להתחקות אחרי תנועת הדגים. הפרויקט, אשר זכה בקטגוריית הניידות, הונחה על ידי מיכל חן, אייל קרמר ודניאל ליבוביץ'. 

תחרות פרסי Red Dot היא התחרות הבינלאומית הגדולה ביותר המוענקת מדי שנה לעיצובי המוצר והתקשורת הטובים בעולם. התחרות נוסדה ב-1950 והמועמדים נאלצים להתחרות כל שנה עם עוד כ-18,000 פרויקטים הנוצרו על ידי סטודנטים ומעצבים. התחרות מתמקדת בשלוש קטגוריות - עיצוב תקשורתי/גראפי, עיצוב מוצר ועיצוב קונספט. חבר השופטים, המונה מעצבים ומומחים בתחום, בוחן את ההצעות המוגשות בקריטריונים של חדשנות, שימושיות ועיצוב. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>