מסלול זינוק

המחלקה להנדסת תוכנה בשנקר פותחת שעריה למועמדים שרוצים להיות טאלנטים בתוכנה, להשתלב בתעשיית ההייטק ולהצליח בתחום הלימודים המבוקש ביותר- הנדסת תוכנה.

במסגרת לימודי הנדסת תוכנה, שנקר מציגה מסלול לימודים ייחודי למועמדים שפספסו את הרישום באוקטובר האחרון, אך רוצים להתחיל את הלימודים בסמסטר אביב השנה.

מסלול זינוק מאפשר ללומדים בו להתחיל מוקדם, בסמסטר ב', ולסיים את הקורסים בשלוש שנים וחצי ועוד שנת עבודה על פרויקט הגמר.

פרויקטי הגמר במחלקה להנדסת תוכנה ידועים בהיותם מקצועיים וברמה טכנית והנדסית בינלאומית. על פרויקטי הגמר עומלים הסטודנטים בקבוצות, במשך שנה וחודשיים. במקביל לפרויקט הגמר, משתתפים הסטודנטים בסמינר פרויקטי גמר, בו הם מציגים את התקדמותם לאורך הסמסטר.

מטרת מסלול זינוק היא לאפשר לסטודנטים המתקבלים אליו לסיים את כל הקורסים של הנדסת תוכנה במשך שלוש שנים וחצי, ולהקדיש את השנה הנוספת לפרויקט הגמר בלבד, במקביל להשתלבות בעבודה בהייטק. לחילופין, יכולים הסטודנטים לבחור ללמוד ארבע שנים וחצי באופן בטוח על ידי פריסת הקורסים לאורך השנים ללא עומס.

את מסלול זינוק מרכיבים סטודנטים שמהווים גרעין מגובש ואיכותי. הקבוצה המגובשת מתחילה ביחד בסמסטר ב' בקורס אחד: תכנות 1 - מבוא למדעי המחשב בימי חמישי בשעות 12:00-19:00. בסמסטר קיץ ממשיכה הקבוצה ביחד לקורס ההמשך תכנות 2 - תכנות מערכות.

בשנה השנייה ממשיך הגרעין האיכותי של זינוק ללמוד ביחד (בהשתלבות עם קורסים מהשנה הראשונה והשנייה). כך נשאר הגרעין מלוכד, ודרכו נוצרים קשרים חברתיים ומקצועיים עם סטודנטים מהמחלקה.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים