משנקר לארה"ב: מסלול בינלאומי לדוקטורט בהנדסת חומרים פולימרים

כבר לפני כעשור הכירה אוניברסיטת UMassLowell במסצ'וסטס בתוכנית הלימודים של שנקר לתואר ראשון בהנדסת חומרים פולימרים כתנאי סף לקבלה למסלול ישיר לדוקטורט. עם אישור התכנית למוסמכים בהנדסת חומרים פולימרים בשנקר, נחתמה עם האוניברסיטה האמריקנית תוכנית בינלאומית משותפת, המבוססת על הכרה הדדית במסלול הלימודים של שתי המחלקות וחילופי סטודנטים לתואר שני.

מסלול הדוקטורט שגובש בין המוסדות מציע לסטודנטים ללמוד את הקורסים העיוניים ב-UMassLowell (זאת בתמיכת אגודת הידידים של שנקר בארה"ב) ואת עבודת המחקר במעבדות המתקדמות של המחלקה להנדסת חומרים פולימרים בשנקר בהנחיה משותפת של אנשי הסגל משני המוסדות.

עד כה השלימו 3 בוגרי שנקר דוקטורט בהנדסת חומרים פולימרים בתכנית המשותפת עם UMass Lowell: ד"ר פביאן ריוס, שעם סיום לימודיו הצטרף לסגל הבכיר של המחלקה להנדסת חומרים פולימרים בשנקר; ד"ר יניר שקד, המשמש אף הוא כמרצה במחלקה להנדסת חומרים פולימרים ומכהן כסמנכ"ל למו"פ בחברת פולירם בע"מ; ד"ר ליאור זונדר, שמחקרו הוא בעל משמעויות חשובות ביישום חומרים פלסטיים מוליכים בתעשיית המיקרו-אלקטרוניקה ותעשיית המכוניות. 

בנוסף לתכנית עם האוניברסיטה במסצ'וסטס, נחתם לאחרונה הסכם דומה עם בית הספר למדע ולהנדסת פולימרים Akron שבאוהיו וסטודנט ראשון כבר בשלבי סיום התואר שלו במוסד.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>