פרויקט הגמר של שימי כהן הפך לסדרת קורסים מקוונים

רוצים לגלות איך יוצרים אנימציה חכמה בתוכנות מתקדמות? פרויקט הגמר של שימי כהן - בוגר המחלקה לתקשורת חזותית - עוּבד לסדרת שיעורים באתר הלימוד המקוון הבינלאומי Lynda.

תחת הכותרת "המצאת הבדידות" יצר כהן סרטון הבוחן את הפרדוקס של הרשתות החברתיות: מחד הן מבקשות לשמר קשרים ויחסים בין אנשים, אך מנגד גורמות לבדידות ולריחוק פיזי. מאז העלה את הפרויקט לערוץ האישי שלו ב-Vimeo, צפו בו למעלה מ-6 מיליון גולשים, הוא הוכרז כ"בחירת העורכים" וזכה בכ-25 אלף לייקים ובמאות שיתופים ברשת.

ערן שטרן - ראש תכנית לימודי מסך במחלקה, ששימש כמנחה הפרויקט של כהן - סיפר כי "קיבלתי פניה מאנשי Lynda אם אפשר לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים של הפקת הסרט. שימי הסכים, שנקר אישרו ויצאנו לדרך".

המצאת הבדידות - צפו בסרטון של שימי כהן:

מתוך הקבצים הפתוחים של הפרויקט, יצר שטרן טרילוגיה של קורסים באנגלית, המאפשרת לכל גולש ברחבי העולם ללמוד טכניקות של אנימציה מתקדמת ושימוש בתוכנות הייעודיות.

הקורס הראשון המבוסס על הסרטון של כהן עוסק באנימציה מתקדמת של שכבות צורה באפטר אפקטס, המאפשרות דיוק, מהירות, איכות וקטורית, תאימות עם תוכנת אילוסטרטור וגדלי פרויקט מינימליים. החלק השני עוסק בתוסף לתוכנה שמאפשר ליצור סימולציות פיסיקליות, בו השתמש כהן להפקת הסרט. הקורס השלישי שערך שטרן מוקדש ליוצירת אובייקט המושך אליו חלקיקים בסינמה 4D באמצעות שמירת שפה דו-ממדית בתוכנת תלת ממד.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>