תלבושות שעיצב מוני מדניק להצגה "הכל אודות חווה" מוצגת בתיאטרון באר-שבע

מברודווי של שנות ה-50 למעוז התרבות של בירת הנגב: תערוכת תלבושות שעיצב מוני מדניק - מרצה בכיר במחלקה לעיצוב אופנה - עבור ההצגה "הכל אודות חווה" מוצגת בימים אלו בפואיה של תיאטרון באר-שבע. מדניק חבר לבמאית איה קפלן, שעיבדה את הסרט ההוליוודי בכיכובה של בטי דיוויס לבמה הישראלית, ויצר מערכת תלבושות מדויקת להפליא המשחזרת את אווירת שנות ה-50 בארה"ב.

ההצגה "הכל אודות חווה" מספרת על חייה של מרגו קרין, כוכבת גדולה וזוהרת בברודווי של שנות ה-50 שחייה אפופים בתהילה, הצלחה, כסף וזוגיות. כשמגיעה אליה מעריצה צעירה בשם איב, המגוללת בפניה סיפור חיים טראגי, היא מרחמת אותה ואוספת אותה אל ביתה ואל חייה, אך עד מהרה מסתבר כי היא זוממת לגזול ממנה כל מה שיש לה.

זהו סיפור מורכב וטעון על נשיות, תאווה, קנאה ותיאטרון, כשהתלבושות המרהיבות של מדניק תורמות לאווירה התקופתית היצרית. ההצגה - בכיכובם של רמה מסינגר וירון ברובינסקי - זכתה לשבחים רבים ולאחר שירדה מהבמה הוחלט כי תמשיך ללוות את התיאטרון דרך התערוכה שתקבל את פני המבקרים בפואייה עד לסוף ינואר 2014. 

מוני מדניק - מרצה בכיר במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר - מנחה פרויקטים בעיצוב ובציור, מתמחה בתולדות הלבוש בארץ ובאיטליה. בין התלבושות הרבות שעיצב להצגות תיאטרון ראוי להזכיר את ההצגות "הלילה ה- 12" (תיאטרון גשר), "בחורים טובים (תיאטרון בית לסין), "עלי כינור" (תיאטרון באר-שבע). בתוך כך, עיצב תלבושות ייחודיות לאופרה הישראלית בתל-אביב. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים