מצוינות זה שנקר: פרסי הצטיינות הוענקו לחברי סגל ממחלקות העיצוב וההנדסה שבלטו בהוראה, עשייה ומחקר אקדמי

פרסי הצטיינות הוענקו למרצים ממחלקות העיצוב וההנדסה שהפגינו יכולות בולטות בהוראה, בהישגים מקצועיים, בחדשנות וביצרתיות. בטקס חגיגי שנערך ב"בית רוזן" ברמת-גן, במסגרתו הוענקו גם פרסי רוזן לעיצוב וטכנולוגיות ירוקות, השתתפו יו"ר חבר הנאמנים של שנקר, מר מרק וורת', יו"ר הוועד המנהל, מר צבי ימיני, יו"ר אגודת הידידים, גב' אורית אפרתי, נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, ראש עיריית רמת-גן, מר ישראל זינגר, חברי סגל והנהלה וידידי ותומכי המכללה.

פרס ע"ש מינה לורבר, שנמנתה על הצוות המייסד של שנקר, מוענק מדי שנה לחברי סגל שהפגינו חשיבה מקורית וחדשנית בהכשרת הדור הבא של מעצבים ומהנדסים, ובכך ממשיכים את ההקשר העמוק בין המשפחה לשנקר. 

עירין חבקין, מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי, מקבלת את פרס לורבר (צילום: רפי דלויה)

עירין חבקין - מרצה במחלקה לעיצוב תעשייתי - קיבלה את הפרס על יכולותיה המצוינות כמרצה ועל תרומתה הרבה למחלקה בפרט ולפקולטה לעיצוב בכלל. חבקין בלטה בפעילותה לקידום ושיפור התקשורת עם מועמדים חדשים, גורמים מחלקתיים וגורמי ההנהלה והמנהלה במכללה ואף יזמה ופיתחה תשתית דיגיטלית לתיעוד המידע החזותי במחלקה. בתוך כך, הובילה את פרויקט מרקחה הכלל-שנקרי וזכתה על כך לשבחים רבים על תרומתה להצלחת הפרויקט.

חיים מיכאל - מרצה במחלקה להנדסת תוכנה - קיבל את הפרס על השקעתו הרבה כמרצה, מחוייבותו לסטודנטים והאכפתיות שהוא מפגין בתפקידו. על אף היותו איש הייטק בעל שנות ניסיון, החליט להפנות את כל הידע להוראה ולהדרכה בתחומי מיחשוב ביותר ביותר - קורסי תכנות מתקדמים, ואכן - הוא מרצה אהוב ומוערך על הסטודנטים במחלקה. מחוייבותו הרבה באה לידי ביטוי גם בתרומתו למחלקה מעבר לשעות הלימוד הפורמליות ובמעורבותו בפעילותה השוטפת.

גלעד אוטורגוסט - מרצה במחלקה להנדסת פלסטיקה - קיבל את הפרס על תרומתו המשמעותית לקידום המחלקה ועל יכולותיו הניכרות כמרצה. הוא משקיע מזמנו ומרצו לקידום הסטודנטים והמחלקה, פעיל בפאנלים לעידוד הרשמה ומוביל פרויקט משותף עם צה"ל להכשרת חילים משוחררים וקליטתם במפעלי פלסטיק. בתוך כך, מעורב אוטורגוסט בפרויקטים תוך-שנקריים של בניה ירוקה וניצול אנרגיה סולארית להפקת אנרגיה חלופית.

סמסון שפראן - מרצה במחלקה לעיצוב טקסטיל - זכה בפרס על החדשנות והיצירתיות שהוא מפגין בהוראה ובשיטות בה הוא מלמד, הבאה לידי ביטוי גם בהכרה הבינלאומית לה זוכה עבודתו. הוא מעורבת בפעילויות מחלקתיות, בארגון אירועים ובקידום שיתופי פעולה בינלאומיים תוך הפגנת אכפתיות ואחריות.

קרן הסיוע של משפחת פרניק תומכת שנים רבות בתשתית הטכנולוגית של שנקר ובפעילות השוטפת של המוסד. היא מסייעת בהקמת מרכזי מחקר שימושי ובקידום העשייה האקדמית ומדי שנה מעניקה פרסים לחברי סגל מצטיינים שהפגינו יכולות בולטות בהוראה, בהישגים מקצועיים, בחדשנות וביצירתיות. 

מאירה לוי - מרצה במחלקה להנדסת תעשיה וניהול - קיבלה את הפרס על פיתוח שיטות הוראה חדשניות לסטודנטים ועל קידום שיתופי פעולה אקדמיים עם מוסדות בחו"ל. היא מעורבת רבות בפעילות המחלקה ומרבה לפרסם מחקרים ומאמרים בעיתונות מקצועית, מה שניכר במלאכת ההוראה שלה.

איילת כרמון - מרצה במחלקה לתואר שני בעיצוב - קיבלה את הפרס על תרומתה הרבה לפעילות המחלקה ועל קידום שיתופי פעולה אינטרדיסציפלינרים שיזמה והובילה. היא פיתחה מספר קורסים אקדמיים ומארגנת ומנהלת מדי שנה את הסיור הלימודי של הסטודנטים לתואר שני בחו"ל.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים