שני אלקין מהמחלקה לעיצוב אופנה זכתה במקום השלישי בתחרות העיצוב הבינלאומית של טריומף

אל המקום הראשון הגיע הדגם האנגלי שעוצב בקונספט "אודט ואודיל" ובמקום השני, הדגם האוסטרלי "Harbour Mirage".

ביום רביעי התקיימה במילאנו תחרות העיצוב הבינלאומית של טריומף Triumph Inspiration Award .
התחרות הינה תחרות העיצוב היחידה מסוגה בעולם בתחום ההלבשה התחתונה והשתתפו בה סטודנטים לעיצוב מ-28 מדינות ברחבי העולם.
בתחרות זו, סטודנטים לעיצוב מביתי ספר מובילים לאופנה ברחבי העולם, עיצבו סט הלבשה תחתונה ע"פ קונספט ה"אייקון".

את ישראל ייצגה שני אלקין, סטודנטית לעיצוב אופנה משנקר אשר גברה על כל הסטודנטים בתחרות שנערכה בישראל עם הדגם "ירושלים". זוהי השנה השנייה שמתקיים שיתוף פעולה זה בין טריומף לשנקר, בהנחייתו של רנן בן דויד מהמחלקה לעיצוב אופנה. 
בתחרות העולמית זכתה אלקין במקום השלישי. זוהי הזכייה הראושנה של ישראל בתחרות, אל המקום האשון הגיע ג'יימס נולן מאנגליה עם הדגם "אודט ואודיל" ולמקום השני הגיעה קטינקה פול האוסטרלית עם הדגם "Harbour Mirage".

רשימת השופטים כללה את הילרי סוואנק – זוכת פרס האקדמיה בקטגורית המשחק במשך שנתיים, פרנקה סוזאני – עורכת ראשית של מגזין "ווג" איטליה, וישי חסאן – מייסד ומנכ"ל המותג MISS SIXTY, ג'ובאני גאסטל – צלם אופנה איטלקי, קי קי – דוגמנית בינלאומית, יאן רוזנברג- נציג טריומף אינטרנשיונל.
 
הזוכה יזכה לעצב דגם מסחרי, במהדורה מוגבלת עבור טריומף, אשר יימכר בחנויות טריומף וכן יזכה בפרס כספי על סך 15,000 יורו. המקום השני בתחרות העולמית יזכה בפרס כספי על סך 10,000 יורו והמקום השלישי – 5,000 יורו.

טריומף אינטרנשיונל הינה המובילה העולמית באופנת ההלבשה התחתונה. בנוסף למותגים העיקריים Triumph ו-sloggi, היא משווקת גם את מותג היוקרה הצרפתי Valise?re. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>