מאיירים חבר לחיים: סטודנטים מהמחלקה לתקשורת חזותית יצרו סרטוני אנימציה לעידוד אימוץ בעלי-חיים נטושים

סטודנטים מהמחלקה לתקשורת חזותית יצרו סרטוני אנימציה קצרצרים לקידום המודעות לאימוץ בעלי חיים נטושים.

במסגרת שיתוף פעולה עם אגודת צער בעלי חיים, הם התבקשו להעביר מסר ויזואלי קליט וידידותי, תוך שימוש במספר מינימלי של פריימים מונפשים. בכדי להכיר את הסוגיות עמן מתמודדת האגודה, פגשו נציגיה את הסטודנטים וסיפרו להם על פעילותם, כמו גם על מצבם של בעלי החיים בישראל. כל אחד מהמשתתפים בחר במסר הקרוב לליבו ועיצב 3 באנרים מונפשים בסגנון חופשי.

הפרויקטים שנוצרו במהלך הסדנא בוצעו בטכניקות שונות ומתוך גישה אישית - חלקן פונות ללב ולרגש של הקהל, חלקן וצבעוניות ואחרות הומוריסטיות. יחד הן עוסקות ברווחת בעלי החיים ומעבירות מגוון מסרים המבקשים לעודד אימוץ בעלי חיים נטושים: החל מהאושר שהם מסבים לבעליהם, דרך הדגשת החשיבות של הכרה בזכויות בעלי-חיים ועד מתן תשומת לב לחיות.       

הפרויקט עם אגודת צער בעלי חיים התקיים במסגרת קורס "איור על ציר הזמן", בהנחיית אולג מילשטיין, המוקדש לחיבור בין איור סטטי לזמן, מקום ומרחב.

במהלך הלימודים מקבלים הסטודנטים את הכלים הבסיסיים - הן מבחינה טכנית והן קונספטואלית - לעבודה עם חומרים אינטראקטיביים. החיבור בין המדיה הדיגיטלית לבין עולם האיור המסורתי מאפשר להם להגיע לתוצאות מרתקות ומקוריות ולהעביר מסרים באופן ייחודי.

אגודת צער בעלי חיים בישראל פועלת למעלה מ-85 שנים למניעת צער וסבל מבעלי החיים ומספקת שירותים רבים לקהילה, בהם: חילוץ והצלת בעלי חיים, קליטת כלבים וחתולים נטושים ומציאת בתים מאמצים עבורם, מרפאה וטרינרית במחירים מסובסדים, פנסיון לחיות מחמד ומחלקה לחינוך להומאניות. בתוך כך, היא פועלת גם במישור הפרלמנטרי, במטרה לקדם חוקים לרווחת בעלי החיים.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>