אוניברסיטת מסצ'וסטס והמחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים בשנקר בתכנית משותפת

פרופ' ג'ואי מייד, מהמחלקה האחות להנדסת פלסטיקה באוניברסיטת מסצ'וסטס, המחזיקה גם בתואר המכובד של פרופסור לננוטכנולוגיה ע"ש פרניק, השתתפה בשבוע שעבר בסדרה של סמינרים ומפגשען עם חברי סגל המחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים. פרופ' מייד השתתפה בטקס חלוקת התארים בשנקר והביעה את התרשמותה על אופי הטקס, הגלימות הצבעוניות של הפקולטות והאווירה המכובדת בטקס.

הנושא המרכזי בסמינרים ובפגישות שערכה פרופ' מייד עסק בתכונות של פני שטח בפולימרים וטקסטיל מתקדמים, ועל תהליך המעבר ממחקר ליצור בנושאים מתקדמים של ננו-טכנולוגיה, אלקטרוניקה גמישה והדפסה תלת ממד.

במסגרת הסמינר, הוגדרו שלושה נושאים לעבודות מחקר, בהם ישתתפו הסטודנטים של שנקר במסגרת פרויקטי הגמר, עבודות מחקר לתואר מסטר בהנחיה משותפת ולימודי דוקטורט של סטודנטים נבחרים משנקר שיערכו באוניברסיטת מסצ'וסטס.

תכנית הדוקטורט המשותפת בין שנקר ואוניברסיטת מסצ'וסטס החלה בשנת 2010 וממומנת מהקרן  ע"ש דייוויד ופרנסס פרניק, זיכרונם לברכה. במסגרת התוכנית, סיימו 8 בוגרי שנקר את תואר הדוקטורט בפלסטיקה ופולימרים באוניברסיטת מסצ'וסטס ושניים נוספים נמצאים בשלבי שונים של לימודי הדוקטורט.

בראש העמוד: (מימין לשמאל) פרופ' ג'ואי מייד, פרופ' קניג שמואל ופרופ' חנה דודיוק

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים