מגזין פרימדונה: ראיון עם עידית ברק - חברת סגל המחלקה לעיצוב אופנה - לקראת שבוע האופנה של חולון, בו שימשה כעורכת תוכן

מי שלא מכיר את עידית ברק (39), ודאי יזהה אותה בזכות שיערה האדמוני או כמעצבת אופנה בעלת המותג לשעבר "דילקטסין". ברק, סיימה לימודי אופנה במוסד היוקרתי FIT בניו יורק בשנת 2001, שנה לאחר מכן עם חזרתה ארצה הקימה את המותג. בשבע השנים האחרונות היא מרצה בכירה במחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, ובין האקדמיה למציאות מוצאת את עצמה מתעסקת בתחומים הנושקים לאופנה.

"אני כל כך אוהבת אופנה", אומרת ברק בראיון למגזין "פרימדונה" ומוסיפה כי "זה תחום כל-כך רחב שעוד לא אמר את המילה האחרונה ואני חושבת שלא תהיה לו מילה אחרונה".

שבוע האופנה חולון הוא יוזמה של עירית חולון עם מוזיאון העיצוב הממוקם בעיר שמטרתו להביא שיח אקדמי ותרבותי לתוך התעשייה. למעשה הכנס יוצר פלטפורמת מפגש לתעשיית העיצוב המקומית מלבד תצוגות אופנה והשקות. ברק שנכנסה לתפקיד כעורכת התוכן של הכנס ניסתה להבין עם עצמה מה חסר למעצבים העצמאיים ובכך הגתה לצד הרצאות גם סדנאות וכיתות אמן.

"אני חושבת שהשינוי שהכנסתי בשנתיים האחרונות לשבוע האופנה חולון, זה את הסדנאות וכיתות אמן", אומרת ברק: "לפני כמה שנים שהגעתי לכנס היה לי קשה לשבת ולשמוע רק הרצאות. אנחנו, המעצבים אנשי עשייה, לא יכולים לשבת רק, אלא צריכים לעשות ולכן הסדנאות וכיתות האמן נותנות מענה וצורך להבין על מה דיברו איתנו".

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>