פורטפוליו: מיקה בר- בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל משיקה קולקציית תיקים

מוצרי הטקסטיל היפים של מיקה בר - בוגרת המחלקה לעיצוב טקסטיל מבוססים על טכניקת הדפסה מיוחדת ונראים כאילו קופלו מנייר באוריגמי. 

היא חקרה בלימודיה תכונות בדים וטכניקות הדפסה שונות, עד שממש במקרה (כמו כל הדברים הטובים) נולד פתאום בד כותנה עשיר בחומר פולימרי וצבע שהתקשו בצורת פרינט קיפולי נייר יפהפה והפך מיד לסימן ההיכר שלה.

בשנת 2012 פתחה את הסטודיו על שמה ומאז לא נחה לרגע: היא ממשיכה לפתח ולחקור את חומר הגלם הייחודי ולהדפיס קיפולים וטקסטורות שמאפשרות תנועתיות, גמישות, ומשחקי נפח תלת מימדים בבד (שזכה כבר לפרסום באירופה וצפון אמריקה). מכל היופי הזה היא יצרה את סדרת הפופים והכריות "גאו"- כריות במגוון צבעים וצורות כמו משולשים, פרחי מים, כרית עלה תלת מימדית או פרינט ורידי צמחים. שיתפה פעולה עם גיל שפי, בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל, הפרוייקט המשותף שלהם "פולי" הוא סדרת מושבים חדשנית המציגה אסתטיקה חדשה ורעננה.

לכבוד שיתוף הפעולה החדש עם המותג "כיסים" בו יצרו קולקציית תיקים, יובל סער מ-Byfar משוחח עם מיקה על ההבדלים בין לעצב תיק, כורסה, אהיל או וילון; על איפה עובר הקו בין פיתוח של שפה ואיפה זה עלול להיות מסוכן; ועוד.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>