משנקר למטרופוליטן: פרויקט הגמר התלת-ממדי של נעה רביב, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה, יוצג בתערוכת אופנה בינלאומית בניו-יורק

גאווה שנקרית, גאווה לאומית: נעה רביב - בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה - תציג את פרויקט הגמר הייחודי שלה בתערוכת האופנה השנתית של מוזיאון המטרופוליטן בניו-יורק שתתקיים במאי 2016. לצד מעצבי העל המובילים בעולם, בהם איב סאן-לורן, שאנל ואלבר אלבז, נבחרה הקולקציה התלת-ממדית של רביב לככב בתערוכה היוקרתית Manus x Machina, המוקדשת לחיבור בין טכנולוגיה חדשה לאופנה. 

הקולקציה המרהיבה של רביב Hard Copy עוסקת בשאלה מהו ערכו של אובייקט מקורי בעידן של שכפול והעתקה. באמצעות תוכנת תלת-ממד היא יצרה דימויים דיגיטליים משובשים שעובדו לחומר והפכו למטאפורה לחוסר המשמעות של "מקור" ו"אמת" במציאות הטכנולוגית של ימינו. הפרויקט יוצא הדופן זיכה אותה בפרס המצויינות על-שם פיני לייטרסדורף ובפרס מעצבת האופנה בתחום התלת-ממד בתחרות בינלאומית שהתקיימה בלונדון

"אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר כמה אני נרגשת להיכלל באותה רשימה פחות או יותר עם כל מי שהערצתי אי פעם" כתבה רביב בעמוד הפייסבוק שלה בעקבות ההכרזה על השתתפותה בתערוכה, "השם שלי נמצא בין איב סן-לורן לפאקו רבאן ואני עדיין צובטת את עצמי".

התערוכה Manus x Machina, הנחשבת לאחד מאירועי הדגל של המוזיאון האמריקני, סוקרת את התפתחותה של אופנת העילית מסוף המאה ה-19 עד לימינו אנו. למעלה מ-100 מערכות לבוש ייחודיות יוצגו ברחבי המוזיאון ויחשפו את ההתפתחויות הטכנולוגיות, יצירתיות ותרבותיות של עולם האופנה הבינלאומי. 

בראש העמוד: קולקציית הגמר התלת-ממדית של נעה רביב (צילום: רפי דלויה)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>