המיזם העולמי The Design Kids כובש את תל אביב! "יש פער גדול בין מה שלומדים במכללה ובתי הספר לעיצוב לבין מה שקורה אחר כך 'בעולם האמיתי', ו-TDK רוצים לצמצם את זה"

המיזם העולמי The Design Kids (או בשמו המקוצר "TDK") כבר יצר לעצמו שם במספר ערי מפתח בעיצוב ברחבי העולם, ולאחרונה התחיל את פעילותו גם בעיר תל אביב. מטרת TDK היא לאחד ולתמוך בקהילת העיצוב המקומית, ולחבר בין סטודנטים ובוגרי עיצוב לבין התעשייה.

נציגת המיזם בארץ היא נועה ניצני, בוגרת המחלקה לתקשורת חזותית, ששמה לעצמה למטרה לגשר על הפער בין הלימודים לעבודה בשטח. "במקרים רבים יש פער גדול בין מה שלומדים במכללה ובתי הספר לעיצוב לבין מה שקורה אחר כך 'בעולם האמיתי', ו-TDK רוצים לצמצם את זה", אומרת ניצני.

האתר של TDK מציע חדשות מעולם העיצוב, ראיונות עם מעצבים ידועים והרשמה לתחרויות בינלאומיות שונות. כמו כן, בכל עיר בעולם שלוקחת חלק ברשת ישנו לוח דרושים למעצבים, רשימת אנשי קשר עם קישורים שימושיים ולוח שנה מקומי עם תערוכות ואירועים מגניבים.

אחד מהאירועים המסקרנים במסגרת הפעילות של TDK היא סדרת המפגשים החודשית "TDKtuesday#", ביוזמתה של נועה. אחת לחודש נפגשים חברי הקהילה של TDK תל אביב למפגשים, הרצאות וסיורים במטרה לחזק את הנטוורקינג המקומי, אבל כמובן גם בשביל ללמוד, להתייעץ ולרכוש כלים חדשים מסטודנטים ובוגרים בתחום העיצוב.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים