נדב שטריימר משנקר הוא הזוכה בתחרות עיצוב תוויות לבירה נשר

נדב שטריימר הוא הסטודנט הזוכה בתחרות עיצוב תוויות לבקבוקי "נשר מאלט", זאת במסגרת שיתוף הפעולה שהתקיים עם שנקר, בית ספר גבוה להנדסה ולעיצוב בהשראת 100 שנים לעיר תל- אביב.

 במסגרת שיתוף הפעולה, עשרים סטודנטים הלומדים בשנה ג' במסלול לעיצוב גרפי במחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, עיצבו תוויות לבקבוק הזכוכית של המשקה נשר מאלט בהשראת "100 שנים לתל- אביב", תוך מתן דגש על סיפור אישי, יצירתי ומקורי המתקשר לנושא.

העיצוב הזוכה הוא מעין משחק טריוויה, שכולל סדרה של חמישה עשר אייקונים בחזית הבקבוק, המייצגים אירועים מכוננים בהיסטוריה של העיר. הצרכנים, שירכשו את נשר מאלט, יוכלו לנחש מהם האירועים שהפכו את תל-אביב לעיר המיוחדת שהיא לפי האייקונים בחזית, ולהשוות לפתרונות הממוקמים בצידו האחורי של הבקבוק.

העיצוב הזוכה, אשר נבחר על-ידי צוות שופטים מיוחד המורכב מצוות שיווקי של חברת טמפו ומסגל אקדמי של שנקר, ישווק במהדורה מוגבלת של כחצי מיליון בקבוקים ויזכה את יוצרו בכרטיס כניסה לתערוכת עיצוב בין לאומית.
קרן ספיר, מנהלת תחום הבריאות בטמפו, מציינת כי חברת טמפו שמחה על שיתוף פעולה זה המקדם את הדור הבא של העיצוב הישראלי. לדבריה, יוזמה זו במסגרת חגיגות ה- 100 לתל אביב, תואמת את ערכי המותג נשר מאלט המצליח הודות לטעמו הנוסטלגי והאהוד, המזכיר את ארץ ישראל של פעם. "חלק ממה שהנחה אותנו בבחירת העיצוב של נדב שטריימר היה העובדה שהוא השתמש במוטיבים של אינטראקטיביות עם הצרכן", ציינה ספיר.

איציק רנרט, ראש המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר מוסר כי המחלקה לתקשורת חזותית שמחה לקדם פרויקטים הקשורים לדרישות "העולם האמיתי" ועם הפן המקצועי של התחום בו לומדים הסטודנטים. המפגש עם לקוח בעל אינטרסים, תפיסת עולם ורעיונות מגובשים לגבי אופי המותג, מחד ועם נועזות, מקוריות, חקרנות ורעננות של הסטודנטים – מביאים לתוצאה מרתקת התועלתית לשני הגופים: העסקי והאקדמי".
נשר מאלט מלווה את ישראל מאז שנת 1935. הטעם המתוק, האהוב והמוכר והשימוש ברכיבים טבעיים בלבד, הם שיוצרים את האהדה הרבה למשקה.
את המהדורה המוגבלת ניתן יהיה למצוא ברשתות השיווק ובנקודות מכירה נבחרות.

שיתוף הפעולה הופק ע"י EXP אייל נאור.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>