סדנה משותפת לנדה אל אסמר, גיסברט סטאך והמוזיקאי טום דה קוק במחלקה לעיצוב תכשיטים

ב-11 בדצמבר 2011 תיפתח במחלקה לעיצוב תכשיטים סדנת אמן מוזיקלית שתכלול שיתוף פעולה בין המעצבים נדה אל אסמר וגיסברט סטאך ובין המוזיקאי טום דה קוק.

הסדנה תתמקד בנושא עולם הצלילים וכלי הנגינה כמקור השראה ליצירה עיצובית. הקשר בין עיצוב ומוזיקה ייבחן באמצעות יצירת אובייקטים ותכשיטים שמתכתבים באופן ישיר עם עולם כלי הנגינה ומשפיעים על הצלילים המופקים מהכלי.

הסדנה תיפתח ביום א' בשעה 9:00 בהופעה של אנסמבל ניקל, בו חבר טום דה קוק, אשר תתקיים במחלקה לעיצוב תכשיטים בשנקר, רח' ביאליק 125, רמת גן. לאחר מכן תחל עבודה משותפת של המעצבים עם התלמידים. הסדנה תסתיים ביום חמישי, ה-15 בדצמבר, בפרזנטציה של עבודות התלמידים בלובי מרכז פיליציה בלומנטל בתל אביב. האירוע יחל בשעה 20:30 ויכלול מפגש בין הסטודנטים ובין האורחים, מופע מוזיקלי של אנסמבל ניקל ותצוגה של הפרויקטים אותם עיצבו הסטודנטים במהלך השבוע.

בנוסף לסדנה, ירצו נדה אל אסמר וגיסברט סטאך על עבודותיהם במסגרת סדרת ההרצאות "צהריים בשנקר". הרצאתם תתקיים ב-13 בדצמבר, בשעה 12:30, באודיטוריום בניין מיטשל.

נדה אל אסמר נולדה בבלגיה למשפחה פלסטינאית, למדה עיצוב תכשיטים ועיצוב תעשייתי באקדמיה המלכותית לאמנויות באנטוורפן. כיום היא מלמדת ועומדת בראש המחלקה לעיצוב תכשיטים באקדמיה זו. עיצוביה של נדה זיכו אותה בפרסים בינלאומיים שונים והוצגו בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות ברחבי אירופה.

גיסברט סטאך הגרמני למד עיצוב תכשיטי כסף ופיסול באוניברסיטה לאמנות ועיצוב בקולון ובאקדמיה לאמנויות במינכן. במהלך הקריירה הציג את עבודותיו בתערוכות יחיד רבות ותערוכות משותפות עם בת זוגו, רוז סטאך, כמו גם בתערוכות קבוצתיות באירופה ומחוצה לה.

טום דה קוק נולד בבלגיה ב-1982. הוא למד מוזיקה וסיים את תואר המאסטר שלו בקונסרבטוריום המלכותי בבריסל והמשיך את לימודיו ב- International Ensemble Modern Academy. טום היה חבר בתזמורת הנוער הפילהרמונית של פלנדרס ובתזמורות נוספות. בנוסף, שיתף פעולה עם תזמורות ואנסמבלים רבים ברחבי אירופה. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>