בוגרת שנקר במקום הראשון בתחרות ה- Top Talent Award

מיכל פרבר, בוגרת מסלול המדיה האינטראקטיבית במחלקה לעיצוב גרפי בשנקר הינה הזוכה בתחרות Top Talent award בקטגורית משחקים.

התחרות מתקיימת מדי שנה, ומיועדת למעצבים צעירים מהתעשייה, השנה נשלחו 287 פרויקטים לתחרות, מתוכם עלו לגמר 21 מתמודדים בשבע קטגוריות שונות, וביניהם שלושה בוגרי שנקר טריים ממסלול מדיה אינטראקטיבית במחלקה לעיצוב גרפי בשנקר: איגור גינזבורג בקטגוריית תוכן לסלולר, עודד בביוף בקטגוריית כלי תוכן ועיצוב ממשק ומיכל פרבר בקטגוריית משחקים, אשר, כאמור, גם זכתה במקום הראשון בקטגוריה שלה. שלוש העבודות הוצגו השנה במסגרת פרויקט הגמר של המסלול למדיה אינטראקטיבית בשנקר, בראשותו של בועז רוסנו.

 תחרות הגמר נערכה בגרץ שבאוסטריה. במקביל נערך במקום, באותם ימים פסטיבל רב מבקרים. התחרות, החוגגת עשור לקיומה, מעניקה למשתתפיה אפשרות לקדם ולחשוף את עבודותיהם בזירה האירופאית, והזדמנות לבחון את יצירותיהם באופן יחסי לעבודות, ליוצרים ואנשי מקצוע אחרים. הפסטיבל בגרץ תואר בפי הסטודנטים כאירוע רב משתתפים בן שלושה ימים שגם שימש כפלטפורמה ליצירת קשרים וחברויות מקצועיות, והזדמנות לחילופי רעיונות. הפסטיבל ארח את אנשי מדיה האינטראקטיבית, עיתונאים ועורכים מרחבי אירופה לצד אנשי העיצוב האינטראקטיבי מהאקדמיה ומתעשיית המולטימדיה האירופאית.

מיכל פרבר מספרת על החווית הזכייה בגרץ: "התמודדתי מול שני פרויקטים מאוד מוצלחים ומבטיחים בקטגוריית המשחקים בה התחריתי, כאשר ההבדל המהותי בין הפרויקט שלי לשלהם בא לידי ביטוי בכך ש- Hide n'Tag הוצג כרעיון, בעוד שהפרויקטים האחרים היו משחקים פועלים וניתן היה להתנסות בה, עובדה שמצביעה על כך שהשופטים בוחנים את הרעיון ומידת המקוריות ולא את היכולת הטכנית". 

משחק, Hide n'Tag , הינו משחק מרובה משתתפים של מחבואים ותופסת ברשת. המשחק כולל מתחבא ומחפשים, במהלכו המחפשים מנסים לשחזר את מסלולו של המתחבא מאתר לאתר, באמצעות רמזים שהמתחבא משאיר. המשחק יפעל כתוסף לדפדפן, המאפשר למשתמשים ליצור שכבה מעל האתרים הקיימים, על גביה ניתן להשתיל רמזים, להשתתף במשחק קבוצתי ולשוחח און-ליין עם השחקנים האחרים.

 התגובות החיוביות וההתלהבות של השופטים והמבקרים מהמשחק הגבירו במיכל את המוטיבציה ליישם את המשחק, אחרי הכל זהו מוצר שיש לו ביקוש טרם הפקתו. פרבר: " שמחתי מאוד לזכות, אין ספק שזו טפיחה אדירה על השכם, כמעט כולם שאלו אותי מתי המשחק שלי יעלה לאוויר, חזרתי לארץ חדורת אמביציה לפתח את הפרויקט שלי ובקרוב." 


http://www.toptalent.europrix.org /

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים