סטודנטים מעצבים תחת הכותרת- בריאות הנפש

ורד מוסנזון משתפת בתהליך מרגש ולא צפוי שעבר עליה בפרויקט במסגרת קורס העוסק בהעברת המסר באמצעות 'ארגז הכלים הצהוב', שנערך במחלקה לתקשורת חזותית בשנקר.

"זו לא פעם ראשונה ולא שנייה, וגם לא עשירית, שאני מעבירה את הקורס הזה, אבל הפעם הכל היה שונה: גם הנושא, גם החוויה וגם התוצרים הקריאטיביים /שיווקיים שיצאו ממנו היו שונים. הקורס הזה נגע במשהו שכל אחד מאתנו, הכותבים, הקוראים ואלה שהיו בכיתה, מצאו בו נגיעה אישית לעצמם ועולמם. הכותרת היתה 'בריאות הנפש' וכל אחד מהסטודנטים בחר את הזווית שמעניינת אותו. זה היה תהליך מעמיק . למדתי ההמון.
בחמשת השיעורים הראשונים רק דיברנו, הקשבנו, למדנו באמת, אף קו לא צויר על שום נייר . הילה הדס, מנכ"לית אנוש, ובשמת אדמון, הדוברת, באו להאיר את זווית המבט שלהם. מעיין קרת באה לדבר על אנורקסיה. צופית גרנט - על ההתמודדות עם הסטיגמה. ד"ר חנן גולדמן דיבר על ההיבטים הנפשיים. הזמנתי את ד"ר ברוך רדין, הפועל בנושא הסטיגמה המלווה את בוגרי המחלקות הסגורות, ללוות את הקורס, לאפשר לסטודנטים זווית מבט נוספת, בלתי צפויה, של מי שרואה את התמונה מבחוץ ומבפנים. היה מרתק ולא פשוט. 
אני חושבת שכל מי שעבר את הקורס הזה, למד עוד כמה דברים חוץ מעיצוב, שיווק, העברת מסר".

איצק רנרט, ראש המחלקה לתקשורת חזותית, ראה חשיבות רבה בקורס הזה, ליווה אותו בעניין, נותן גיבוי מלא לתהליך החיפוש, שאינו מקובל במחלקות המייצרות, בדרך כלל, 'חומרים גראפיים'. החומרים האלה, שהלכו והתהוו, נגעו בנפש. גם התהליך .

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>