שנקר נבחרה לייצג את ישראל בביאנלה הראשונה לעיצוב של לונדון ותציג 2 פרויקטים של בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי

לונדון קולינג: שנקר נבחרה לייצג את ישראל בביאנלה לעיצוב של לונדון, שבשנתה הראשונה תוקדש לנושא של אוטופיה בעיצוב. למעלה מ-30 מדינות הבטיחו את השתתפותן באירוע היוקרתי, שייצא לדרך בספטמבר הקרוב עם מגוון פרויקטים ופיתוחים הנוגעים לסוגיות עמם מתמודד עולם העיצוב של ימינו, בהן: הגירה, קיימות, שוויון ושמירה על איכות הסביבה. 

תחת הכותרת Design Leadership יוצגו בביתן הישראלי 2 פרויקטי גמר בולטים של בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי, המציעים שילוב יצירתי בין חדשנות, טכנולוגיה ועיצוב: 

  • AIDrop: מיכל קרטון מתקפל שיצר יניב קדוש בהשראת תנועת זרעים לאדמה, המיועד להצנחת סיוע חירום לאזורי אסון עד להגעת כוחות הצלה;
  • רמקול לחירשים: זוג רמקולים ייחודיים שעיצבה שרונה מרלין, הממחישים מוזיקה באמצעים ויזואלים ובאמצעות העברת ויברציות לכפות הרגליים של ה"מאזין". 

רמקולים לחירשים של שרונה מרלין (צילום: תמי דהן)

את הביתן הישראלי/שנקרי יוביל המרכז לחדשנות ACT Shenkar ותאצור האמנית והמעצבת הילה שאלתיאלי, מרצה במחלקות לתקשורת חזותית ולעיצוב טקסטיל. מנהלת המרכז לחדשנות, גב' תמי ורשבסקי, אמרה כי "הפרויקטים שיוצגו בלונדון מהווים דוגמא ליכולת להוביל שינוי משמעותי דרך עיצוב חכם, חדשני ויצירתי". 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים