בשבילי התהילה: סטודנט לעיצוב אופנה ו-2 בוגרות המחלקה לעיצוב תכשיטים העפילו לשלב הגמר בתחרות הבינלאומית ITS

שי טאקו - סטודנט שנה ד' במחלקה לעיצוב אופנה - ו-2 בוגרות המחלקה לעיצוב תכשיטים, דניאלה שריה ועדי לב-דורי, העפילו לגמר תחרות הכשרונות הבינלאומית היוקרתית ITS 2015. עבודותיהם בלטו מתוך אלפי מועמדים שהגישו מועמדות לתחרות, המתקיימת בפעם ה-14 בשיתוף מותגי העיצוב והאופנה המובילים בעולם. 

מחפשת תכונות אנושיות בחומר: פריט מהקולקציה של עדי לב-דורי (יח"צ)

עדי לב-דורי, בוגרת המחזור האחרון של המחלקה לעיצוב תכשיטים, נבחרה לפיינליסטית בקטגוריית התכשיטים עם פרויקט הגמר שלה, אותו יצרה בהשראת עולם ה-Body Modification. האובייקטים שלה מאופיינים בשפה עיצובית המבוססת על קווים גיאומטריים ש"צפים" מעל הגוף, ובכך מקנים נפח לקונטור המקועקע על העור. 

דניאלה שריה - סטודנטית לתואר שני בעיצוב ובוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים - התקבלה לגמר התחרות עם קולקציית תכשיטי האופנה שלה Beyond The Body, העוסקת בכליאת חלל בתוך אובייקטים מכילים. בפריטים שיצרה היא "סוגרת" גופים קוויים הבנויים מקונטור מתכתי באמצעות טכניקת אריגה ידנית וחופשית. תנועת הקווים בה היא משתמשת חופשית ופורצת גבול ומביעה אמירה על מקומו של העונד את התכשיטים ביחס לחלל ולסביבה. 

שי טאקו, שיסיים הקיץ את לימודיו במחלקה לעיצוב אופנה, נבחר לקטגוריית היצירה האמנותית לאחר שהגיש סקיצות ותהליכי עבודה של פרויקט הגמר שלו. בשלב הראשון של התחרות הבינלאומית, יצור לצד משתתפי הקטגוריה פרויקט יעודי בהתאם לבריף שיתקבל על-ידי מארגני התחרות, כשהתוצרים יוצגו בתערוכה שתתקיים במהלך חודש יולי.

מאחורי הקלעים: חלק מאיור האופנה של שי טאקו לקראת פריוקט הגמר שהתקבל לתחרות (יח"צ)

תחרות הכשרונות הבינלאומית ITS מתקיימת באיטליה זאת השנה ה-14 והיא שמה לה למטרה לחשוף ולטפח כשרונות צעירים בתחומי האופנה, התכשיטים האביזרים. לזוכים בקטגוריות השונות מוענקים פרסים כספיים, כמו גם הזדמנות להתמחות בחברות המובילות בעולם ולהציג קולקציות קפסולה ייחודיות.

בשנה שעברה זכתה בתחרות ליאור שולק - בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים - שנבחרה למעצבת המבטיחה בעולם בתחום התכשיטים.  למעצב מבטיח בתחום התכשיטים. בשנת 2011 זכה מארק גולדנברג - בוגר מצטיין של המחלקה לעיצוב אופנה - בשני פרסים בתחרות על קולקציית הגמר שלו: פרס הכישרון של Vogue עבור אביזרים ופרס ההמצאה המבטיחה של המותג Avery Dennison.

בראש העמוד: פריט מתוך פרויקט הגמר של דניאל שריה (יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>