3 בוגרי שנקר עלו לגמר בתחרות מדיה אינטראקטיבית עולמית

שלושה בוגרים טריים, ממסלול מדיה אינטראקטיבית במחלקה לעיצוב גרפי בשנקר , עלו לגמר בתחרות העשירית של – Europrix Top Talent award, שתיערך בגרץ שבאוסטריה.

עודד בביוף, מיכאל פרבר, ואיגור גינזבורג, הינם שלושת הישראלים היחידים מתוך 21 היוצרים הצעירים, מעצבי תוכן דיגיטאלי, בכל אירופה שהצליחו להעפיל לשלב הגמר בתחרות. השנה הגישו מועמדות 278 מועמדים מרחבי העולם.שלוש העבודות הוצגו השנה במסגרת פרויקט הגמר של המסלול למדיה אינטראקטיבית בראשותו של בועז רוסנו.

 התחרות, החוגגת עשור לקיומה, מיועדת לאנשי מקצוע וסטודנטים מצטיינים בתחום המדיה האינטראקטיבית. על פי דברי המארגנים מעניקה התחרות למשתתפיה אפשרות לקדם ולחשוף את עבודותיהם בזירה האירופאית, והזדמנות לבחון את יצירותיהם באופן יחסי לעבודות, ליוצרים ואנשי מקצוע אחרים. 

תחרות הגמר תיערך בימים ה – 23-24 לחודש נובמבר ב-גרץ שבאוסטריה. במקביל נערך במקום, באותם ימים ה - Top Talent Award Festival, אירוע רב משתתפים בן שלושה ימים המהווה פלטפורמה ליצירת קשרים וחברויות מקצועיות, והזדמנות לחילופי רעיונות. הפסטיבל מארח את אנשי מדיה האינטראקטיבית, עיתונאים ועורכים מרחבי אירופה לצד אנשי העיצוב האינטראקטיבי מהאקדמיה ומתעשיית המולטימדיה האירופאית.


איגור גינזבורג
איגור גינזבורג מתחרה על הפרס בקטגורית: "Mobile contects" עם "שפי" מדריך הבישול סלולארי , מדובר, למעשה, בתוכנה שמתלבשת על הטלפון הנייד שלכם ומסבירה באמצעות הדרכה קולית כיצד להתמצא במטבח. התוכנה מאפשרת למשתמש להתנהל במטבח מבלי לגעת בטלפון הנייד ולבשל בעזרתו של שף", הסביר גינזבורג. את הגיזמו הוא פיתח כפרויקט הגמר שלו בשנקר.
מיכל פרבר
מיכל פרבר מתחרה בקטגורית Games"" עם המשחק Hide n'Tag . משחק רשת מרובה משתתפים הלוקח השראה ממשחקי ילדים ובמרכזו הדינאמיקה בין השחקנים. המשחק כולל מתחבא ומחפשים, במהלכו כל המחפשים לשחזר את מסלולו של המתחבא מאתר לאתר, באמצעות רמזים שהמתחבא משאיר. המשחק יפעל כתוסף לדפדפן, המאפשר למשתמשים ליצור שכבה מעל האתרים הקיימים, על גביה ניתן להשתיל רמזים, להשתתף במשחק קבוצתי ולשוחח און-ליין עם השחקנים האחרים.

עודד בביוף
עודד בביוף מתחרה בקטגורית: ""Content Tools and Interface Design , עם פרויקט סטודיו פתוח. אתר המיועד למעצבים גראפיים מקצועיים ומציע גישה לתהליך העיצובי. זאת על ידי איגוד כל חומרי הפרויקט במקום אחד והנגשת חומרים אלה באמצעות האינטרנט בכל זמן ומקום. דגש מיוחד מושם באתר על שקיפות התהליך, באמצעותו את ניתן לקבל החלטות יחד ובזמן אמת תוך שימוש בכלים קלאסיים כמו בריף, לוח השראה וסיעור מוחות.

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים