תצוגה של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר באירוע ההתרמה השנתי לעמותת החצר הנשית

ביום חמישי האחרון, ה-26 במאי התקיים במרכז פרס לשלום ביפו אירוע ההתרמה השנתי לעמותת החצר הנשית, שנערך בשיתוף בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב שנקר, מרכז פרס לשלום ושוקי זיקרי.

במסגרת האירוע התקיימה תצוגת אופנה של תלמידי הקורס "כשלואי ה-14 פגש את מארי אנטואנט" של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר. במסגרת הקורס בחרו הסטודנטים תקופה מסויימת על ציר הזמן שבין המאה ה-14 וימינו אלה וחקרו את התקופה על היבטיה התרבותיים, הכלכליים והאופנתיים. בתצוגת האופנה שהפיקו סמדר גנזי ורונן לוין הוצגו עבודות הגמר של הקורס.

באירוע, אותו הנחתה מיקי חיימוביץ', תופיע אחינועם ניני ותוצג תערוכת צילומים של מלי גולדפרב, שתיעדה את אימוניהן של נערות החצר הנשית לקראת מרתון תל אביב 2011 ואת חוג הקולנוע בחצר הנשית. ראש עיריית תל אביב מר חולדאי, ד"ר צביה ולדן, מנהלת מרכז פרס לשלום, גב' מירית סידי, מנכ"לית החצר הנשית ומייק זיקרי, מנכ"ל רשת שוקי זיקרי, ישאו דברים.

החצר הנשית הוקמה בשנת 2003 על ידי מירית סידי וליאורה קסל בשיתוף עם רשת שוקי זיקרי ופועלת ליצור מסגרת נשית רב תרבותית עבור נערות ונשים, תושבות תל אביב-יפו והערים שמסביב, הנמצאות במצבי מצוקה וסיכון. בחצר פועלת מספרה שמזמינה את הנערות לקבל תספורת ללא תשלום, המספרה היא גם דלת הכניסה של הנערות למקום בו הן יכולות לזכות לתמיכה ואוזן קשבת ולהשתלב בפרויקטים השונים של החצר. 

מתעניינים בלימודים? השאירו פרטים