אלעד קאשי בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי זכה בפרס על עיצוב מערכת חימום ייחודית

כשאנרגיה ממוחזרת פוגשת עיצוב מובחר: אלעד קאשי - בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי - זכה בפרס עיצוב של האתר הבינלאומי Design and Design עבור מערכת חימום מים מתוחכמת שעיצב. לאחרונה זכה על הפרויקט בפרס "אות העיצוב" וצוות השופטים ציין כי הוא "הצליח ליצור זרימה ותחכום, מבלי להשתמש במניירות מיותרות"

מערכת חימום מים היברידית שעיצב אלעד קאשי - בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי - זכתה בפרס העיצוב של האתר הבינלאומי Design and Design. המערכת המתוחכמת אוגרת אנרגיה הנפלטת ממערכות מיזוג תעשייתיות במבנים גדולים (אוניברסיטאות, בתי חולים וכו') ומנצלת אותה לקירור או חימום מים.

מערכת Hydra, אותה פיתחה חברת "פיבוס", מאפשרת חסכון של כ-70% בתצרוכת החשמל ופועלת באופן עצמאי תוך ניטור מתמיד של הסביבה. היא קטנה ב-50% ממקבילותיה בשוק ומתאפיינת בתחזוקה קלה ויעילה.

קאשי עיצב את דפנות המכונה (העשויות חומר פלסטי עמיד בחום גבוה) כך שישקפו את פעולת הסיבוב של הרכיבים הפנימיים. לדבריו, "עיצוב המכונה נעשה במחשבה על כל אחד מהמשתמשים בה: החל מהמתקין, דרך הלקוח ועד הטכנאי". בחלקה העליון של המכונה הוא שילב תאורה כתומה המספקת מדד לפעולה תקינה, המשקפת לתבונן את מוטיב החום עליו היא פועלת. יתר על כן, כדי לשמור על נקיון עיצובי, משמש לוגו החברה כפתח אוורור. 

קאשי סיים את לימודיו במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנת 2010 ומאז פועל במסגרת המשרד שהקים - FIT R&D. עבודותיו מתאפיינות בשילוב בין תחכום טכנולוגי למינימליזם עיצובי, תוך חיבור בין החדשני למוכר. חבר השופטים שהעניק לו את פרס "אות העיצוב" על Hydra, קבע כי "העיצוב עושה שימוש במרכיבי יסוד פשוטים גאומטריים ומצליח ליצור זרימה ותחכום, מבלי להשתמש במניירות מיותרות".

בפרויקט הגמר שלו בשנקר - Table Set - הציג קאשי שילוב בין שולחן אוכל לכלים, תוך יצירת אוביקט חדשני המשפיע על חוויית האכילה. הפרויקט זכה לשבחים רבים ואף הוצג בשבוע העיצוב במילאנו. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>