תערוכת סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר

תערוכה פרי עיצובם של הסטודנטים לעיצוב תעשייתי בשנקר, בהנחיית המעצבים איתן שריף ושירה ברור, מציגה 'שיבושים' בעיצוב עם הרבה יצירתיות והומור.

שריף מציין : "בשנים האחרונות ישנו שיח על עיצוב, הנמצא בין הגלריה, המוזיאונים והסטודיו. זהו שיח הפורץ את גבולות המוצר. ברגע שהוא בלתי תלוי ונשאר בתחום האובייקט, התוצאות הינן מעניינות. בתערוכה מוצגות עבודות הסטודנטים שנה ב' בעיצוב תעשייתי, באמצעות השיבוש".
 לדברי איתן שריף מנחה הקורס : "נראה כי בעידן הנוכחי, למרות התחושה שהאופציות הקיומיות התרחבו, הן בעצם הצטמצמו .אנו מובלים לעשות דברים בדרך הצפויה מראש . ה'ממוצע' מתגבר, ה'בינוני' נימכר להמונים והיצירה היא הרחבת הטריטוריה ומעין הפגת שעמום"
"קורס “שיבושים” בעיצוב משבש מעט מתפקידו של המעצב, שבדר"כ מטרתו להשיג את השלמות הפונקציונאלית של האובייקט הנתון. התרגיל מאלץ את המעצב לבחון את האובייקט מנקודת מבט נטולת מטרה או יעוד פונקציונאלי. ומטרתו היא להרחיב את ההסתכלות על עיצוב בכלל ותהליך החשיבה והפיתוח בפרט".
בתערוכה יוצגו שלבים בתהליך פיתוח אובייקטים הקיימים בסביבת החיים שלנו מאז ומעולם כאובייקטים שלמים ומתפקדים, ובחינה מחדש של המרכיבים שלהם ב”תפקידם “ החדש על ידי השיבוש.
מה קורה כשעיצוב יוצא מחוץ לגדר-הרגיל, מחוץ לטרטוריה הטבעית, מחוץ לשוק, מחוץ לסטודיו , מחוץ לאקדמיה?. עבודות הסטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר , יוצגו בתערוכה 'שיבושים' , בגלריה 'סטודיו'.
 
'שיבושים'
תערוכת עבודות סטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי בשנקר
גלריה 'סטודיו' אורית חביב
הרכבת 2 תל-אביב , 02-5600812
פתיחה 18-02-10 עד ה- 06-03-10
שעות פתיחה
שעות הפתיחה: ב'-ה' 10:00 - 19:00, ו'- ש' 11:00 – 14:00

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>