נבחרת ישראל: רננה סופיה ויעל לוין - בוגרות טריות של המחלקה לעיצוב תכשיטים - נבחרו לתכנית מצויינות בינלאומית

רננה סופיה ויעל לוין - בוגרות המחלקה לעיצוב תכשיטים משנת 2014 - נבחרו לתכנית הבינלאומית היוקרתית CFDA+ של ארגון מעצבי האופנה האמריקני בשיתוף אתר העיצוב הבינלאומי ArtsThread

למעלה מ-400 תיקי עבודות של בוגרים מ-51 בתי ספר לעיצוב מרחבי העולם הוגשו לוועדת השיפוט המקצועית, שבחרה מהם את 71 הבולטים. לקטגוריית התכשיטים נבחרו 4 מועמדים בלבד, בהם סופיה ולוין!

התכנית CFDA+ נוסדה בשנת 2013 על-ידי בכירי תעשיית האופנה האמריקנית, מתוך מטרה לאתר ולחשוף את הבוגרים המבטיחים ביותר מבין בתי הספר לעיצוב המובילים בעולם.

לקראת השקתה בפעם השנייה, אמרה המעצבת דיאן פירסטנברג, המכהנת כנשיאת ה-CFDA, כי "המיזם צמח מתוך הצורך של בתי האופנה להעסיק את הכשרונות הטובים ביותר, כך שיוכלו לשמר את מעמדם בצמרת הבינלאומית".

סופיה ולוין צלחו את תהליך המיון והסינון הקפדני של ועדת השיפוט, בה השתתפו בכירים מבתי האופנה המובילים בעולם, דוגגמת מארק ג'ייקובס ואלכסנדר וואנג.

במסגרת השתתפותן בתכנית הן יזכו בליווי, חונכות והדרכה להשתלבות בתעשייה הבינלאומית, כמו גם ביצירת הזדמנויות לתעסוקה ולחשיפה.

יעל לוין שואבת את השראתה ממנגנונים מכניים ומחיי היומיום, תוך שימוש בחומרי גלם יוצאי דופן ויצירת פונקציונליות משתנה המקשרת בין האובייקט לגוף. פרויקט הגמר שלה "פאפיר מאשין" מוצג בימים אלו בגלריה בפירנצה, קודם לכן נבחר להשתתף בתערוכה מיוחדת במסגרת שבוע האופנה של חולון 2014.

רננה סופיה עובדת בימים אלו על פיתוח קולקציית תכשיטים עצמאית ראשונה. פרויקט הגמר שלה Hollows, אותו יצרה בעקבות מחקר אודות מבנה העיניים של חרקים, משך תשומת-לב מקומית ובינלאומית ואף פורסם במגזין העיצוב היוקרתי Designboom

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>